رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

همایش مدیران پست استان های زاگرس نشین در خرم آباد آغاز شد - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش مدیران پست استان های زاگرس نشین در خرم آباد آغاز شد

همایش مدیران پست استان های زاگرس نشین در خرم آباد آغاز شد

همایش مدیران پست استان های زاگرس نشین با حضور عضو هیات مدیره شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران در لرستان آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، همایش مدیران پست استان های زاگرس نشین با حضور عضو هیات مدیره شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان و سایر مسئولان آغاز شد و تا عصر امروز ادامه دارد.

حاتم سلیمانی مدیرکل شرکت پست لرستان در این مراسم اظهار داشت: این همایش با حضور مدیران و معاونان پست 10 استان خوزستان، مرکزی، اصفهان، ایلام، کردستان، قم، چهارمحال و بختیاری، همدان، کرمانشاه و لرستان آغاز شده است.

وی با بیان اینکه این نخستین گردهمایی استانی شرکت ملی پست ایران است، افزود: در این همایش راهکارهایی برای اجرای هرچه بهتر اساسنامه جدید شرکت ملی پست که در 23 مرداد سالجاری توسط رئیس جمهور ابلاغ شد، ارائه می‌شود.

مدیرکل شرکت پست لرستان تعریف ماموریت های جدید متناسب با علم روز و نیازهای جامعه را از بخش های اساسنامه جدید دانست و عنوان کرد: امروز جمع شدیم تا تجربیات خود را در راستای ارائه خدمات بهتر و با کیفیت تر به اشتراک گذاشته و گام های موثری برداریم.

در این مراسم از معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان و افراد و مدیرانی که بیشترین تعاملات و ارتباطات را در راستای ارتقای فرهنگ پستی و توسعه خدمات و افزایش سرانه پست استان داشته اند تجلیل شد.