سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

همایش همیاران پلیس در استان لرستان برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش همیاران پلیس در استان لرستان برگزار می‌شود

همایش همیاران پلیس در استان لرستان برگزار می‌شود

فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: همایش همیاران پلیس سیزدهم مهرماه در استان لرستان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد سردار محمد قنبری ظهر امروز در راستای تشریح برنامه‌های هفته ناجا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امسال هفته ناجا با شعار «همه باهم برای امنیت و آرامش» آغاز می‌شود.

وی افزود: این شعار نشان از جامعه‌محوری ناجا دارد و مردم را در تأمین اهمیت سهیم می‌داند، به تبعیت از ناجا، هفته ناجا از روز جمعه  در استان با سخنرانی در نماز جمعه آغاز می‌شود.

فرمانده انتظامی استان لرستان عنوان کرد: علاوه بر اینکه فرماندهان استان در نماز جمعه عملکرد نیروی انتظامی را به مردم ارائه خواهند داد 11 برنامه دیگر نیز در روز جمعه انجام می‌شود.

وی بیان کرد: پیاده‌روی کارکنان و خانواده آن‌ها، برگزاری آزمون استخدامی، مسابقه دوچرخه‌سواری برای فرزندان کارکنان، ویزیت رایگان و اعزام تیم  امدادی بهداری در استان ازجمله برنامه‌های نیروی انتظامی در روز نخست هفته ناجا است.

سردار قنبری تصریح کرد: در این هفته از بیماران نیروی انتظامی سرکشی می‌شود، روز شنبه رأس ساعت هفت صبح صبحگاه مشترک در نیروی انتظامی انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: از کارکنانی که به‌عنوان تلاشگر در استان شناسایی شدند تقدیر می‌شود، کارشناسان در مدارس حضور یافته و در رابطه با اعتیاد آموزش خواهند داد، مسابقه رادیویی روز بی حادثه در راهور  نیز برگزار می‌شود.

فرمانده انتظامی استان لرستان بابیان اینکه دفتر حقوقی به‌صورت رایگان به مردم ارائه مشاوره رایگان می‌دهند و یگان ویژه در سطح مدارس حرکات رزمی خواهند داد گفت: با خانواده شهدا، جانبازان و بازنشستگاه دیدار خواهیم داشت، کارشناسان انتظامی در مساجد و محلات حضور می‌یابند و روسای پلیس آگاهی، اطلاعات و مواد مخدر، راهور و پیشگیری نیز روز شنبه در صداوسیمای مرکز استان برنامه خواهند داشت.

وی اظهار داشت: راه‌اندازی اتوبوس نظم و دوستی با رویکرد پیشگیری از وقوع آسیب‌های اجتماعی توسط پلیس پیشگیری در یک مکان در سطح شهر خرم‌آباد نیز از دیگر برنامه‌ها است.

سردار قنبری افزود: همایش همیاران پلیس سیزدهم مهرماه در استان برگزار می‌شود و در این روز دانشجویان و دانش‌آموزان از کلانتری‌ها و پلیس 110 مرکز استان بازدید می‌کنند.

وی عنوان کرد: در سامانه 197 ارتباط با مردم توسط معاونان انجام خواهد شد و معرفی تولیدات و توانمندی‌های علمی و پژوهشی دفتر تحقیقات کاربردی را خواهیم داشت و کارشناسان در کمپ معتادان جهت مشاوره حضور می‌یابند.

فرمانده انتظامی استان لرستان  تصریح کرد: دیدار با مقامات قضایی استان، گردهمایی شرکت‌های مراقبتی و خدماتی، دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان و ائمه جماعات، ویزیت رایگان دندانپزشکی و پزشک عمومی در درمانگاه فدک نیز از دیگر برنامه‌های هفته ناجا در استان لرستان است.

وی گفت: ساختمان پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان در پنج طبقه، پاسگاه انتظامی افرینه در پلدختر، و شهن آباد در دلفان و کلانتری در رومشکان در هفته ناجا افتتاح می‌شود.