رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

همدلی و همزبانی در ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش افتخار آفرین شد - نمایش محتوای خبر

 

 

همدلی و همزبانی در ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش افتخار آفرین شد

همدلی و همزبانی در ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش افتخار آفرین شد

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در حاشیه بازدید ازمراکز اسکان اردوگاه آیت الله کمالوند شهرستان خرم آباد گفت: همدلی و همزبانی در ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش استان باعث شد تا افتخار میزبانی قریب به ۱۷۵هزار نفر روزمسافر و کسب دستگاه بر‌تر در پذیرش و اسکان مسافران نوروزی برای این دستگاه رقم خورد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه لرستان، دکتر گودرز کریمی فر در جمع خبرنگاران با اشاره تسهیلات فراهم شده برای مسافران نوروزی اظهارکرد: با احتساب اتاق‌های اضافه شده در مواقع اضطراری قریب به ۲هزار اتاق با امکاناتی از قبیل فرش، تلویزیون، یخچال، حمام، آشپزخانه و سیستم‌های گرمایشی برای اسکان مهمانان نوروزی تجهیز شد.

وی ادامه داد: با شعار همدلی و هم زبانی تلاش شد تا از تمام ظرفیت‌های موجود برای رفاه حال مسافران و آرامش خاطر آنان در سفر استفاده شود.

کریمی فر تکریم مهمانان نوروزی و اخلاق کریمانه عوامل اجرایی را رویکرد دیگر آموزش و پرورش دانست و یادآورشد: مردمان لرستان از دیرباز به سخاوت و مه‌مان نوازی مشهور بوده‌اند و سعی شده تا در پذیرش و اسکان مهمانان نوروزی این خصلت‌ها عملاً به نمایش گذاشته شود.

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان رضایت نسبی مسافران نوروزی از عملکرد آموزش و پرورش را دلیل خوبی بر تلاش صادقانه آموزش و پرورش برشمرد و اظهار کرد: بررسی فرم‌های نظر سنجی از مسافران نوروزی موید این حقیقت است که آموزش و پرورش از تمام بضاعت و توان خود در خدمت رسانی به مهمانان نوروزی استفاده کرده است.

وی در پایان ضمن تقدیر از تلاش‌های صادقانه عوامل اجرایی ستادهای اسکان، مدیران شهرستان‌ها و مدیران ارشد استان گفت: امیدواریم در سالهای آینده اعتبارات خوبی برای تجهیز مراکز اسکان در نظر گرفته شود تا آموزش و پرورش بتواند درشان و جایگاه فرهنگیان به تجهیز مراکز اسکان مبادرت کند.