رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

همه باید برای مقابله با دشمنان ایستادگی کنیم - نمایش محتوای خبر

 

 

همه باید برای مقابله با دشمنان ایستادگی کنیم

همه باید برای مقابله با دشمنان ایستادگی کنیم

امام جمعه پلدختر گفت: برای مقابله با دشمنان همه باید ایستادگی کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از پلدختر، حجت‌الاسلام علی‌محمد لروند در مجمع عمومی بسیج اقشار این شهرستان اظهار داشت: اعتقاد و التزام عملی به ولایت از انحراف جلوگیری می‌کند.

وی افزود: هدف استکبار جلوگیری از پیشرفت همه جانبه جمهوری اسلامی است و این را در همین مذاکرات هسته‌ای هم ثابت کرده‌اند.

امام جمعه پلدختر پایین آوردن قیمت نفت را از جمله این توطئه‌ها دانست و گفت: در مذاکرات ابتدا بخشی از ثروت‌های بلوکه شده ایران را آزاد کردند، اما خیلی سریع با پایین آوردن قیمت نفت چهره واقعی خود را به ملت ایران نشان دادند.

لروند اظهار داشت: دنیا به عظمت جمهوری اسلامی پی‌برده به طوری که ترس از ایران و نفوذ بسیج از مهم‌ترین نشانه‌های ترس ابرقدرت‌ها از جمهوری اسلامی است.

امام جمعه پلدختر مجمع عمومی بسیج و کارگروه‌های علمی آن را کارگشا و موثر ارزیابی کرد و افزود: بهترین برنامه‌ها در کارگروه علمی و طلاب و اساتید دانشگاه‌های پلدختر اجرا شده است.

لروند ولایت‌مداری را شاخصه آگاهی و بسیجی بودن عنوان کرد و گفت: ولایت‌مداری باید عملی باشد نه شعاری، بسیج برای همه دنیا شناخته شده است و دشمنان ایران از ابهت و اقتدار بسیج واهمه دارند لذا کشوری که بسیج دارد، رهبرش تنها نخواهد ماند و خوار نمی‌شود.

وی تصریح کرد: حلقه‌های صالحین خلا کار علمی را پر کرده و کارگروه‌های تخصصی و علمی بسیج نیز در راه جلوگیری از ناهنجاری‌ها و مشکلات بسیار موثر عمل کرده‌اند.