رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

همه باید دستاوردهای نظام را تبیین کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

همه باید دستاوردهای نظام را تبیین کنند

همه باید دستاوردهای نظام را تبیین کنند

فرماندار الیگودرز گفت: خدمات نظام باید در همه حوزه‌ها از جمله فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و عمرانی با توجه به شاخص‌هایی که وجود دارد به درستی برای مردم تبیین شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از الیگودرز، ولی‌الله میرزایی در جمع مدیران الیگودرز اظهار داشت: دهه‌فجر هر ساله فرصتی است تا با آرمان‌ها و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدید بیعت کرده و همه دستاوردها و خدمات نظام تبیین شوند.

وی افزود: به دلیل ماهیت انقلاب اسلامی هرساله در ایام مبارک دهه‌فجر راهبردهای جدیدی ایجاد می‌شود، امسال هم دهه‌فجر به دلیل در پیش بودن پروژه مهم انتخابات به عنوان یکی از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و حق تعیین سرنوشت مردم و از سوی دیگر به لحاظ مسائل بین‌المللی حائز اهمیت است و سال‌روز ایام پیروزی انقلاب اسلامی از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است.

میرزایی با اشاره به اهمیت دهه چهارم انقلاب بیان داشت: این دهه برای هر موجود و هر پدیده‌ای دهه اعتلاء و اعتدال تلقی می‌شود و دوران عقلانیت است و قطعا در تبیین دستاوردها باید همین راهبرد تعقیب شود، یعنی این دوران اعتلاء و بالندگی در نظام مقدس جمهوری اسلامی باید بر مبنای عقلانیت و اعتدال به خوبی معرفی شود.

فرماندار الیگودرز با اشاره به توسعه و پیشرفت کشور در دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: امروز به برکت انقلاب اسلامی خدمات ارزنده‌ای در اقصی نقاط کشور صورت گرفته و این نظام مقدس خدمات بزرگی به دین، مذهب و کشور ما نموده است، لذا تکلیف همه ما این است که این دستاوردها تبیین شوند.

وی افزود: ممکن است، گاهی انتقاداتی به عملکردها وارد باشد، ولی این به معنای نادیده گرفتن خدمات نظام نیست و حتما خدمات نظام باید در همه حوزه‌ها از جمله فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و عمرانی با توجه به شاخص‌هایی که وجود دارد به درستی برای مردم تبیین شود.

این مسئول با اشاره به اینکه با پیگیری‌های صورت گرفته و عنایت ویژه دولت یازدهم اقدامات مهمی در بخش‌های مهم صورت گرفته است، افزود: امروز الیگودرز در مسیر آبادانی قرار گرفته و بی‌تردید آینده لرستان متعلق به الیگودرز است.

وی با اشاره به اینکه در اجرای پروژه‌های بزرگ همواره مشکلاتی همراه است، افزود: ممکن است، بهره‌برداری از پروژه‌ای با تاخیر انجام شود که این موضوع نباید دستاویز سوءاستفاده تبلیغات انتخاباتی شود.

میرزایی‌اصل به پروژه‌های دهه مبارک فجر در الیگودرز اشاره کرد و افزود: در دهه مبارک فجر طرح‌های مهمی به بهره‌برداری خواهد رسید که این پروژه‌ها در استان کم نظیر است.

وی افزود: شاید پروژه‌ای به دلایلی به تعویق افتاد، اما مردم مطمئن باشند که شرایط امروز شهرستان خوب و در مسیر آبادانی قرار گرفته‌ایم.

فرماندار الیگودرز تکمیل دانشکده پرستاری، احداث مرکز ام آر آی، کلینیک غربال‌گری و تشخیص سرطان، کلینیک فوق‌تخصصی و آزمایشگاه مرکزی را در راستای ارتقاء سطح بهداشت و درمان منطقه بسیار موثر دانست خواستار تسریع در احداث و تکمیل این مراکز شد.