جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

همکاری بسیج صدا و سیمای مرکز لرستان برای برگزاری همایش تجلیل از شبانان و گله داران استان - نمایش محتوای خبر

 

 

همکاری بسیج صدا و سیمای مرکز لرستان برای برگزاری همایش تجلیل از شبانان و گله داران استان

همکاری بسیج صدا و سیمای مرکز لرستان برای برگزاری همایش تجلیل از شبانان و گله داران استان

 در جلسه ای با حضور احمدی قائم مقام و مسئول بسیج صدا و سیمای مرکز لرستان  و سرهنگ خورشیدوند فرمانده ناحیه بسیج عشایری سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان ، راههای پوشش رسانه ای مطلوب همایش تجلیل از شبانان و گله داران لرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

 در این جلسه احمدی مسئول بسیج صدا و سیمای مرکز لرستان گزارشی از اقدامات بسیج مرکز لرستان ارائه نمود و افزود : صدا و سیمای لرستان علاوه بر اطلاع رسانی  و پوشش خبری همایش تجلیل از شبانان و گله داران استان ، مستندی از روند برگزاری این مراسم تولید و پخش می کند و برنامه های مختلف رادیو و تلویزیون نیز به فراخور موضوع ، این همایش را پوشش می دهند.

 سرهنگ خورشیدوند فرمانده بسیج عشایری سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان نیز گفت : عشایر کشور با اینکه فقط 2 درصد از جمعیت کشور را تشکیل می دهند ولی 25 درصد تولیدات پروتئین کشور را تامین می نمایند. وی با اشاره به حضور عشایر در هشت سال دفاع مقدس و تقدیم بیش از هزار شهید به انقلاب اسلامی افزود : در حال حاضر نیز عشایر غیور تامین امنیت نقاطی از مملکت اسلامی را به عهده دارد.

گفتنی است همایش تجلیل از شبانان و گله داران استان روز 23 اردیبهشت در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی لرستان با حضور مقامات استانی و کشوری برگزار خواهد شد.