جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

همیشه بازنشستگان به لحاظ مالی نگرانی دارند - نمایش محتوای خبر

 

 

همیشه بازنشستگان به لحاظ مالی نگرانی دارند

محمدباقر قالیباف، نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداو سیما گفت: همیشه بازنشستگان به لحاظ مالی نگرانی دارند، مصمم هستیم در دولت مردم خدمات ویژه ای را از نظر حقوقی به آنها ارایه دهیم.

??ما 5 میلیون نفر در کشورمان بازنشسته داریم که حدود 3 میلیون نفرتحت پوشش تامین اجتماعی و بقیه تحت پوشش بیمه های کشوری و لشکری و جاهای مختلف هستند.

??قالیباف ادامه داد: همیشه دیده ایم بناست یکسان سازی حقوق بازنشستگان شود و اگر هم مصوبه ای انجام می شود می گویند اول سال بخشنامه آن را داریم تهیه می کنیم، تا بخشنامه آن را تهیه کنند، سه چهار ماه می گذرد، تا واریزی را شروع کنند به نیمه دوم سال می رسد ودر نهایت می گویند معوقاتش را می ریزیم  و بقیه اش بماند برای سال بعد.

??نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما در شهرداری تهران همین مصوبه مجلس را از اول فروردین برای بازنشستگان اجرا می کنیم.

??وی گفت: بهرصورت طبق فرمایش مقام معظم رهبری، بازنشستگان آینده تمام نمای کسانی هستند که امروز در حال خدمتند، لذا تمام بازنشستگان عزیزمان در سراسر کشور مطمئن باشند این غم را از دلشان با کمک خودشان برخواهیم داشت.