جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

هنرمندان مفاهیم قرآنی را در قالب هنر بیان کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

هنرمندان مفاهیم قرآنی را در قالب هنر بیان کنند

هنرمندان مفاهیم قرآنی را در قالب هنر بیان کنند

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران گفت: هنرمندان مفاهیم قرآنی را در قالب هنر بیان کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، محمدحسین نجات در حاشیه اختتامیه جشنواره هنرهای تجسمی لرستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بسیج فعالیت خوبی در بخش فرهنگی و هنری دارد و حضور موفقی در جشنواره‌های سراسری داشته و در آینده نیز شاهد حضور پررنگ آنها در جشنواره‌های فیلم فجر و جشنواره ققنوس هستیم که فیلم‌هایی در جهت اهداف و آرمان‌های انقلاب توسط آنها ساخته شده است.

نجات گفت: با توجه به فعالیت‌های خوب و موثری که بسیج دارد، آینده متعلق به بسیجی‌ها می‌شود و موفقیت‌های خوبی از آنها می‌بینیم.

وی خاطرنشان کرد: از تمام دوست‌داران و ادامه‌دهندگان راه انقلاب می‌خواهیم در عرصه‌های فرهنگی و هنری حضور داشته باشند، چرا که حرف ما حرف فرهنگی و هنری است و در این قالب حرکت می‌کنیم.

نجات تصریح کرد: بدون شک دستاوردهای خوبی در عرصه فرهنگی داریم، چرا که ما پشتوانه فرهنگی دیرینه‌ای داریم و می‌توانیم در عرصه جنگ نرم بر دشمن پیروز شویم.

وی افزود: دشمن در عرصه جنگ نرم دستاوردی نخواهد داشت، چرا که پشتوانه فرهنگی ندارد و بر علیه فطرت انسانی حرف می‌زند در حالی که حرف ما مطابق با فطرت انسانی است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه گفت: هنرمندان باید مفاهیم قرآن را در قالب فعالیت‌های هنری بیان کنند، چرا که اگر هنرمان را با احکام قرآنی و دینی مطابقت دهیم پیروز می‌شویم و همه دنیا به دنبال هنر و فرهنگ اسلامی می‌روند.