رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی بروجرد تامین شود - نمایش محتوای خبر

 

 

هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی بروجرد تامین شود

هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی بروجرد تامین شود

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر بهداشت نسبت به تامین هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی اقدام کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، علاءالدین بروجردی ظهر امروز در حاشیه بهره برداری از کلینیک دندانپزشکی بروجرد اظهار داشت: حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در بروجرد روزی به یادماندنی در تاریخ این شهرستان است.

وی احداث کلینیک دندانپزشکی بروجرد را اقدامی عظیم در راستای خدمت رسانی به شهروندان دانست و بیان کرد: اقدامات شایسته وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در عرصه تحول نظام سلامت، قلب رهبر معظم انقلاب و مردم ایران اسلامی را مسرور کرده است.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس اقدامات وزیر بهداشت در عرصه تحول نظام سلامت را یک جراحی بزرگ خواند و افزود: اینگونه اقدامات در مجلس شورای اسلامی مورد حمایت نمایندگان قرار می گیرد.

بروجردی تصریح کرد: در این مقطع حساس از تاریخ جمهوری اسلامی ایران که دولت و مجلس در حال اتخاذ تصمیم راهبردی در مصاف بیش از ده ساله با دشمنان و بدخواهان این نظام است، در این مصاف بدون تردید پیروز واقعی میدان ملت شجاع ایران اسلامی است که امید است با به سرانجام رسیدن متن نهایی برجام که با وسواس خاص در حال بررسی است، این مهم محقق شود.

وی با ابراز امیدواری نسبت به ایجاد فضایی مناسب تر در کشور، خاطرنشان کرد: به منظور تحقق اهداف ملت در عرصه های مختلف علمی، سیاسی و اقتصادی پیگیری مجدانه همه مسئولان در حال انجام است.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس با اشاره به بهره برداری از کلینیک دندانپزشکی مجهز در شهرستان بروجرد، عنوان کرد: این کلینیک درمانی که در حدود 20 میلیارد تومان برای احداث آن هزینه آن شده است، بزرگترین کلینیک درمانی کشور است که با دارا بودن 134 یونیت فعال دندانپزشکی در فاز نخست، ظرفیت 243 یونیت دندانپزشکی را دارد.

بروجردی از وزیر بهداشت خواست نسبت به تامین هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی اقدام کرده و افزود: این همکاری می‌تواند سرآغاز تحولی مهم در راستای تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری در هم‌دلی و هم زبانی دولت و ملت باشد.

وی بیان کرد: اقدامات درمانی در وزارت بهداشت مورد حمایت مجلس شورای اسلامی قرار دارد.