رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

هیچ تهدیدی مانع حضور مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشد - نمایش محتوای خبر

 

 

هیچ تهدیدی مانع حضور مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشد

هیچ تهدیدی مانع حضور مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشد

اسد عبداللهی صبح امروز در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در  خرم‌آباد در جمع خبرنگاران ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و پیروزی سالروز انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: مردم خوب شهرستان خرم‌آباد امروز با حضور گسترده خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با ولایت فقیه پیمان بستند و این نشان از مردمی بودن حاکمیت جمهوری اسلامی ایران است.

وی گفت: این حضور گسترده نمادی از وفاداری مردمی ملت ایران به انقلاب و نظام است که پس از 38 سال همچنان تداوم و ماندگار است و این انقلاب را خود به پیروزی و تثبیت رساندند.

 عبداللهی یادآور شد: با توجه به اینکه حکومت جمهوری اسلامی براساس باورهای دینی شکل گرفته است، حمایت‌های مردمی همچنان پشتیبانی نظام و انقلاب بوده و بار دیگر ملت ایران در صحنه حساس 22 بهمن حضور پیدا کرده و تداوم این انقلاب را به مستکبران جهان نشان دادند.

 فرماندار خرم‌آباد با اشاره به اینکه ملت ایران در تمام صحنه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی به ویژه موقعیت حساسی مانند 22 بهمن حضور پیدا می‌کنند و این نماد تداوم و ماندگاری انقلاب است.

 این مسئوول خاطرنشان کرد: هیچ تهدیدی از سوی آمریکا و مستکبران نمی‌تواند جلوی این حضور گسترده را بگیرد و مردم ایران به این نتیجه رسیده‌اند که همچنان باید در مقابله با استکبار و مستکبران جهان ایستادگی کرده و نظامی را که خود به وجود آورده‌اند را تداوم بخشند.