جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

واحدهای صنعتی استان لرستان به تکنولوژی‌های جدید مجهز شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

واحدهای صنعتی استان لرستان به تکنولوژی‌های جدید مجهز شوند

واحدهای صنعتی استان لرستان به تکنولوژی‌های جدید مجهز شوند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان گفت: شرکت مدیریت صادرات می‌تواند در بالابردن توان واحدهای صنعتی با ورود تکنولوژی‌های به‌روز سهیم باشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، محمدرضا صفی‌خانی در جلسه هماهنگی برای تأسیس شرکت مدیریت صادرات لرستان اظهار داشت: تأسیس شرکت‌های مدیریت صادرات و کنسرسیوم‌های صادراتی در شرایط پسابرجام از اهمیت بالاتری برخوردار شده است.

وی ضمن تأکید بر تأسیس هرچه زودتر شرکت مدیریت صادرات در لرستان افزود: حضور جدی در بازارهای جهانی برای لرستان در درجه اهمیت بالایی است بنابراین اثرگذاری و انسجام این امر با راه‌اندازی شرکت مدیریت صادرات لرستان دوچندان می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان ورود تکنولوژی در آینده‌ نزدیک را مسئله غیرقابل انکاری دانست و عنوان کرد: شرکت مدیریت صادرات می‌تواند در بالابردن توان  واحدهای صنعتی با ورود تکنولوژی‌های به‌روز سهیم باشد.

وی خاطرنشان کرد: منافع فعالان اقتصادی و در نظر گرفتن تسهیلات و مشوق‌ها از جمله مواردی است که می‌توان در قالب این شرکت به آن دست یافت.

صفی‌خانی تصریح کرد: یکی از مشکلات در حوزه تولید و صادرات، معطوف کردن بیشتر وقت و انرژی تولیدکنندگان بر روی مسئله صادرات است که در این زمینه تولیدکنندگان می‌توانند امر  صادرات را به فعالان بازرگانی واگذار کنند.