جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

واحدهای مستقر در شهرک‌های صنعتی لرستان خدمات بیمه‌ای دریافت می‌کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

واحدهای مستقر در شهرک‌های صنعتی لرستان خدمات بیمه‌ای دریافت می‌کنند

واحدهای مستقر در شهرک‌های صنعتی لرستان خدمات بیمه‌ای دریافت می‌کنند

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان از انعقاد تفاهم نامه همکاری با بیمه ایران برای انجام خدمات بیمه ای واحدهای صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی لرستان، فرزاد محمدی عنوان کرد: با توجه به تفاهم نامه‌ای که بین سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با بیمه ایران منعقد شد، این بیمه برای دریافت بهتر تسهیلات به صنایع کوچک کمک شایانی خواهد کرد.

وی هدف اصلی از انعقاد این تفاهم نامه را گسترش همکاریها، تقویت مشارکت و استفاده بهینه از منابع، ظرفیتها، امکانات و توانایی های علمی و فنی موجود با هدف توسعه صنعت بیمه در راستای حمایت از صنایع کوچک و متوسط اعلام کرد.

محمدی اظهار داشت: صنایع کوچک کشور و استان با استفاده از این بیمه ضریب امنیت بالاتری را در فرآیندهای تولید و توزیع محصولات خود و با ریسک کمتری پیدا می کنند و بدون شک این اقدام شرایط تسهیل و رونق فعالیتهای اقتصادی، افزایش ضریب امنیت و کاهش ریسک صنایع کوچک در فضای کسب و کار را به‌دنبال خواهد داشت.

وی تصریح کرد: بسته بیمه‌ای صنایع کوچک شامل جبران خسارت ناشی از انفجار و صاعقه و بیمه جامع اموال، بیمه مسئولیت جانی و مالی در قبال اشخاص ثالث، بیمه مسئولیت کارفرما در برابر کارکنان ویژه فعالیت‌های صنعتی، خدماتی و تولیدی بوده و همچنین شکست ماشین آلات، پوشش درمان تکمیلی کارکنان و بیمه اعتباری به منظور فروش محصولات تولیدی و رفع دغدغه وصول نشدن مطالبات نیز در بسته حمایتی صنایع کوچک پیش بینی شده است.

محمدی افزود: تفاهم نامه مذکور برای توسعه بیمه و حمایت از صنایع کوچک و متوسط، بهره مندی این صنایع از مزایای بیمه، تسهیل و رونق فعالیتهای اقتصادی، افزایش ضریب امنیت و کاهش ریسک صنایع کوچک از طریق طراحی، عرضه و فروش محصولات و بسته های بیمه ای ویژه تهیه و تنظیم شده است.

وی گفت: در جلسه ای مقرر شد نماینده بیمه ایران در مرکز کسب و کار شهرک صنعتی شماره ۲ خرم آباد به منظور ارائه خدمات بهتر به واحدهای صنعتی استقرار یابد و همچنین نماینده بیمه در جلسات دوره ای کلینیک سیار صنعتی حضور پیدا کرده تا در نهایت جلسات ماهیانه ای برای تشریح کامل بسته های حمایتی به منظور آسیب شناسی و بررسی اثربخشی اقدامات صورت پذیرد.