جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

واحدهای مسکونی فرسوده در بروجرد بازسازی شود - نمایش محتوای خبر

 

 

واحدهای مسکونی فرسوده در بروجرد بازسازی شود

واحدهای مسکونی فرسوده در بروجرد بازسازی شود

فرماندار بروجرد گفت: واحدهای مسکونی قدیمی و فرسوده در بروجرد بازسازی شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، مسلم پور قاسمیان در آئین افتتاح مجتمع 16 واحدی مسکن مهندسی بروجرد، اظهار داشت: امروز داشتن سرپناه و مسکن مناسب بزرگ‌ترین دغدغه مادی جوامع بشری است.

وی افزود: مهم‌ترین نیاز جوامع بشری داشتن مسکن مناسب متناسب با مقتضیات زمان است که این مهم تأثیر انکار ناپذیری در روند مناسبات اجتماعی افراد برجای می‌گذارد.

فرماندار بروجرد با اشاره به لزوم توجه به احداث مسکن برای اقشار مختلف جامعه, عنوان کرد: در سال‌های اخیر با توجه به طرح مسکن مهر اقدامات قابل قبولی در راستای خانه‌دار شدن افرادی که توان مالی خرید مسکن را  نداشتند، انجام‌شده که این خود نشان‌دهنده اهمیت ساخت مسکن برای مردم است.

وی احداث مسکن مناسب برای اقشار مختلف جامعه را از ضروریات جوامع بشری دانست و بیان کرد: اگر امروز نیاز به داشتن یک مسکن و سرپناه مناسب از مهم‌ترین مطالبات مادی مردم است برطرف کردن آن نیز بر عهده دستگاه‌های اجرایی است تا بتوانند از این طریق به این نیاز مهم مردم پاسخی مناسب دهند.

پور قاسمیان با ابراز خرسندی از اقدامات شایسته نیروهای مسلح در احداث واحدهای مسکونی مختلف،گفت: خوشبختانه نیروهای مسلح و در رأس آن‌ها ارتش جمهوری اسلامی همواره با تیزبینی به این نیاز کارکنان خود اهمیت داده و در مقاطع مختلفی از زمان اقدام به احداث واحدهای مسکونی ویژه کارکنان خودکرده است.

وی خاطرنشان کرد: احداث واحدهای مسکونی تأثیر بسزایی در ایجاد احساس رضایت در کارکنان این نهاد ارزشمند دارد.

فرماندار بروجرد با اشاره به فرسوده بوده منازل سازمانی که در گذشته به نیروهای نظامی تحویل داده‌شده بود، اظهار داشت: بسیاری از واحدهای مسکونی که در گذشته به نیروهای نظامی تحویل داده‌شده بود نیازمند به بازسازی و تعمیر هستند.

وی با تأکید بر واگذاری مالکیت این مسکن‌ها به ساکنان آن‌ها گفت: باید توجه داشت که داشتن مسکن مناسب در اجتماع نشان‌دهنده شأن و منزلت اجتماعی افراد است و در روابط افراد تأثیر بسزایی می‌گذارد.

پور قاسمیان تصریح کرد: لازم است مسئولان نیروهای مسلح با توجه ویژه به این مهم نسبت به واگذاری مالکیت این منازل به نیروهای خود توجه کافی مبذول کنند.

وی با اشاره به احداث مسکن‌های ویژه کارکنان ارتش در این شهرستان، افزود: این اقدام شایسته می‌تواند به‌مرور زمان بسیاری از نیروهای مسلح را صاحب‌خانه کرده و رضایت آن‌ها را به دنبال داشته باشد.

در پایان این مراسم کلنگ مجتمع 24 واحدی مسکن پادگان مهندسی بروجرد به زمین زده شد.