رونق تولید ملی | جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۸

واحد تولیدی صنعتی پوشاک در بروجرد افتتاح شد - نمایش محتوای خبر

 

 

واحد تولیدی صنعتی پوشاک در بروجرد افتتاح شد

واحد تولیدی صنعتی پوشاک در بروجرد افتتاح شد

واحد تولیدی صنعتی پوشاک در شهرستان بروجرد به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، واحد تولیدی صنعتی پوشاک، با حضور استاندار لرستان و مسئولان استانی در شهرستان بروجرد به بهره‌برداری رسید.

این واحد صنعتی تولیدی با ظرفیت تولید سالانه 45 هزار مترمربع انواع محصولات خانگی شامل کالای خواب، محصولات آشپزخانه، البسه نظامی و ادارات، مدارس و سازمان‌های مختلف را تولید و در اختیار بازارهای هدف قرار می‌دهد.

علیرضا حسین‌آبادی، مدیر برنامه‌ریزی و تولید شرکت حیاط گستر بروجرد در حاشیه بهره‌برداری از این پروژه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این واحد تولید پوشاک در بخش صنعت، معدن و تجارت بروجرد بااعتباری معادل پنج میلیارد و980 میلیون ریال بدون دریافت هیچ‌گونه تسهیلات بانکی و اشتغال‌زایی حدود 20 نفر آغاز به کارکرده است.

وی با بیان اینکه شرکت حیات گستر بروجرد بیش از 20 فروشگاه عرضه مستقیم محصولات در کشور مشغول به فعالیت دارد، افزود: انواع محصولات تولیدی این شرکت باقیمت مناسب و کیفیت بالا در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد.

مدیر برنامه‌ریزی و تولید شرکت حیاط گستر بروجرد از افزایش تعداد فروشگاه‌های این شرکت در سطح کشور خبر داد و عنوان کرد: پیش‌بینی می‌شود با افزایش تولیدات در این زمینه تعداد فروشگاه‌های فعال در کشور که هم‌اینک 20 فروشگاه است به حدود 60 فروشگاه در سراسر کشور برسد.

وی با اشاره به زمینه‌های مساعد اشتغال‌زایی این طرح در صورت گسترش آن، بیان کرد: با افزایش زمینه تولید محصولات و نیز تعدد شعبات این شرکت زمینه‌های اشتغال بیش از 400 نفر به‌صورت مستقیم در شعبات این شرکت در سراسر کشور فراهم می‌شود.

حسین‌آبادی عرضه مستقیم و تبدیل پارچه‌های تولیدی کارخانجات نساجی بروجرد به محصولات با نشان ویژه بروجرد را از رسالت‌های اصلی احداث این کارخانه برشمرد و تصریح کرد: پارچه مورداستفاده در این واحد تولیدی از تولیدات کارخانجات نساجی بروجرد است که مقررشده به‌عنوان زیرمجموعه این کارخانجات تولیدات خود را به بازار ارائه دهد.