جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

واکسینه شدن ۱۲ هزار راس دام توسط دانشجویان جهادی در پلدختر - نمایش محتوای خبر

 

 

واکسینه شدن ۱۲ هزار راس دام توسط دانشجویان جهادی در پلدختر

واکسینه شدن ۱۲ هزار راس دام توسط دانشجویان جهادی در پلدختر

مسئول بسیج دانشجویی پلدختر گفت: توسط دانشجویان بسیجی و با همکاری شبکه دامپزشکی تعداد ۱۲ هزار و ۹۰۰ رأس دام سبک منطقه طی دو روز در مقابله با بیماری‌های تب مالت و آبله واکسینه شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پلدختر، علی محمد گنجی در حاشیه مراسم اختتامیه اردوهای جهادی پلدختر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اردوهای جهادی با شرکت 50 نفر از دانشجویان بسیجی شهرستان در قالب یک تیم جهادی شامل 30 نفر خواهر و 20 نفر برادر به مدت 10 روز در منطقه محروم چمشک میانکوه شرقی پلدختر برگزار شد.

وی افزود: توسط دانشجویان بسیجی و با همکاری شبکه دامپزشکی تعداد 12 هزار و 900 رأس دام سبک منطقه طی دو روز در مقابله با بیماری‌های تب مالت و آبله واکسینه شد.

مسئول بسیج دانشجویی پلدختر بیان کرد: با همکاری شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان پلدختر، شبکه آب‌رسانی به روستاهای "چمشک و پشت جوی طایی" ترمیم و همچنین منبع آب آشامیدنی روستایی "چمشک" لایروبی و کانال کشاورزی روستای "پشت جوی طایی" به طول 500 متر لایروبی شد.

وی عنوان کرد: کلاس‌هایی در زمینه‌های فرهنگی، سیاسی و دینی با شرکت 200 نفر خواهر و برادر در روستاهای مختلف منطقه میانکوه شرقی برگزار و کلاس‌های آموزشی در قالب آموزش‌های خیاطی، گلدوزی، همسرداری و فرزندپروری در منطقه تشکیل شد.

گنجی گفت: همزمان با جشن ولادت امام رضا (ع) در سه روستای پشت جوی طایی، چمشک و مرغ محسن طایی به همت مردم، برنامه‌های جشن باشکوهی برگزار شد.

وی مشارکت مردم را در اجرای برنامه‌های اردوی جهادی در این شهرستان را خوب توصیف کرد و تصریح کرد: عملکرد اردوهای جهادی امسال  در پلدختررضایت‌بخش است و از همکاری دستگاه‌های اجرایی استان و شهرستان  در رابطه با اردوهای جهادی قدردانی می‌شود.