جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

وحدت سبب تقویت جبهه مؤمن و انقلابی می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

وحدت سبب تقویت جبهه مؤمن و انقلابی می‌شود

وحدت سبب تقویت جبهه مؤمن و انقلابی می‌شود

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: نیروهای مؤمن و انقلابی وحدت را سرلوحه کارهای خود قرار دهند چراکه سبب تقویت جبهه انقلابی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید احمد میرعمادی در دیدار با سید محمد حسینی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی که در دفتر نماینده ولی‌فقیه در خرم‌آباد برگزار شد، اظهار داشت: ‌مجموعه کسانی که در مسیر انقلاب، ولایت و اصول‌گرایی قدم برداشتند همچنان فعالیت خود را حفظ کردند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان عنوان کرد: در لرستان بسترهای خوبی فراهم است و جلسات پرشور و تأثیر گزاری که برگزار می‌شود بسیار ‌مورد استقبال مردم قرار می‌گیرد.

میرعمادی بابیان اینکه زمینه برای ایجاد وحدت در استان فراهم است، تصریح کرد: سایر اجتماعاتی که در استان برگزار می‌شود، اثرات خوبی می‌تواند داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه وحدت جبهه خودی را تقویت می‌کند، خاطرنشان کرد: حرف اول را همدلی و وحدت می‌زند، اگر مردم یمن وحدت و اتحاد نداشتند تابه‌حال این کشور متلاشی‌شده بود.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: یکی از مشکلاتی که وجود دارد وابستگی افراد و تشکل‌ها به تهران است، اگر سایر استان‌ها و شهرستان‌ها به‌دور از سیاست‌گذاری تهران باشند خیلی راحت‌تر می‌توانند تصمیم‌گیری کنند.

وی اظهار داشت: رسالتی را که امام خمینی (ره) و شهدا بر عهده ما گذاشتند باید دنبال شود، حضور مسئولان به استان منشأ خیر و برکت است که یک دیدگاه، تبادل‌نظر و اندیشه جدیدی را در مجموعه استان به وجود می‌آورد.