رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

ورود به عرصه سازندگی رویکرد سپاه در اقتصاد مقاومتی است - نمایش محتوای خبر

 

 

ورود به عرصه سازندگی رویکرد سپاه در اقتصاد مقاومتی است

ورود به عرصه سازندگی رویکرد سپاه در اقتصاد مقاومتی است

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بروجرد گفت: خدمت‌رسانی به مناطق محروم، آموزش کشاورزان، ترویج کشاورزی به روش نوین، آب‌رسانی به روستاها و ارائه تسهیلات برای ایجاد کارگاه‌های کوچک از برنامه‌های سپاه در رویکرد اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، محمد پاپی‌نژاد در جمع خبرنگاران به مناسبت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: خدمت‌رسانی به مناطق محروم، آموزش کشاورزان، ترویج کشاورزی به روش نوین، آب‌رسانی به روستاها و ارائه تسهیلات برای ایجاد کارگاه‌های کوچک از برنامه‌های سپاه در رویکرد اقتصاد مقاومتی است.

وی بزرگترین دستاورد سپاه را حفظ قدرت ملی با بسیج عمومی دانست و افزود: حفظ قدرت ملی با بسیج عمومی به فرمان تاریخی امام راحل (ره) در همان روزهای نخستین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بزرگترین دستاورد سپاه در کشور است.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بروجرد با گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران بیان کرد: دوم اردیبهشت ماه یادآور فرمان تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی مبنی بر تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سال 58 است.

وی با اشاره به خدمات غیرقابل انکار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران مبارزات مردمی، عنوان کرد: بسیاری از شخصیت‌های مهم و تحصیلکرده‌ای نظیر شهید محمد بروجردی با تشکیل سپاه پاسداران از همان نخستین روزهای مبارزات مردمی به این نهاد پیوسته و نقش مهمی در پیشبرد اهداف انقلاب ایفا کردند.

پاپی‌نژاد سپاه انقلاب اسلامی را منشأ خدمات برجسته توصیف و خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول عمر با برکت انقلاب همواره در میدان مبارزات مردمی علیه گروهک‌های معاند و خرابکار در خط مقدم قرار داشته و بسیاری از توطئه‌های داخلی و دخالت‌های عناصر خارجی را خنثی کرده و مانع سوءاستفاده معاندان در حوزه‌های مختلف شده است.

وی ایجاد ثبات نسبی در منطقه را تنها با حضور نیروهای خدمت‌گزاری نظیر سپاه دانست و گفت: امنیت امروز کشور که هیچ ابرقدرتی به خود اجازه توطئه در ابعاد مختلف را نمی‌دهد، مرهون ایثار و از خودگذشتگی این نیروهای خدوم و همیشه در صحنه است که توانسته‌اند با قدرت از تمامیت ارضی ایران اسلامی در منطقه و جهان محافظت کنند.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بروجرد اظهار داشت: هم‌اکنون پس از گذشت مبارزات پیگیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس، سپاه با ورد مقتدرانه به عرصه‌های سازندگی کشور نقشی مهمی ایفا کرده است که این خود نشان از کارنامه درخشان، توان بالا و روحیه جهادی این نیروهای خدوم انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف دارد.

وی با اشاره به افزایش توان بازدارندگی سپاه در دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی، افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز با در اختیار داشتن تکنولوژی روز دنیا و با بهره‌گیری از حضور نیروهای خدوم خود آماده جان‌فشانی در راه دستاوردهای انقلاب اسلامی به فرمان مقام معظم رهبری است.

پاپی‌نژاد با اشاره به آموزش‌های ارائه شده در گردان‌های بیت‌المقدس و امام حسین (ع) بیان کرد: همدلی و قدرت بسیج عمومی بزرگترین دستاورد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که توانسته است کشور را در برابر تمامی تهدیدات خارجی و فتنه‌های داخلی بیمه کند.