جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

وزیردادگستری :دشمنان ملت ایران نمی توانند چهره نورانی امام راحل را مخدوش کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

وزیردادگستری :دشمنان ملت ایران نمی توانند چهره نورانی امام راحل را مخدوش کنند

وزیردادگستری :دشمنان ملت ایران نمی توانند چهره نورانی امام راحل را مخدوش کنند

وزیر دادگستری در خرم‌آباد گفت: دشمنان ملت ایران نمی توانند چهره نورانی امام راحل را مخدوش کنند و افتخار می‌کنیم ‌دستورخدا را درباره ‌منافقان ‌اجرا کردیم.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، حجت الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی در شورای اداری استان با بیان این که امروز منافقان با خفت و خواری و لعن، نفرین ونفرت زندگی می‌کنند، افزود: افتخارمی‌کنیم ‌دستورخدا را درباره ‌منافقین ‌اجرا کردیم.

وزیر دادگستری با گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر گفت: خدمتی که برای خدا و خالصانه وصادقانه باشد، ماندگار است.

پورمحمدی با اشاره به زندگی خفت‌بار منافقان افزود: امروز منافقان باخفت و خواری و لعن، نفرین و نفرت زندگی می‌کنند و درست است آمریکا، اسرائیل و عربستان به سراغ این افراد می‌آیند اما آن‌ها ارزشی ندارند و در نهایت مورد اعتماد هیچ‌کس نخواهند بود.

وزیر دادگستری گفت: خداوند فرمودند برکفار رحم نکنید چون آنها به شما رحم نمی کنند و به منافقان نباید رحم کرد چراکه اگر بتوانند شما را به خاک و خون می کشند که کشیدند.

حجت الاسلام پورمحمدی با اشاره به تلاش دشمنان برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران افزود: دشمنان دنبال حذف جمهوری اسلامی ازمنطقه بودند اما حالا می بینند بدون ایران کاری درمنطقه ازپیش نمی برند ونمی‌توانند جایگاه ما نفی کنند.

وزیر دادگستری با اشاره به حضورودخالت‌های بیگانگان درمنطقه غرب آسیا گفت:بخشی عظیمی ازتحرکات و دخالت بیگانگان درمنطقه غرب آسیا برای محدود‌سازی حوزه نفوذ انقلاب اسلامی در این منطقه است.

پورمحمدی در ادامه با اشاره به دستاوردهای برجام گفت:برجام به لطف خدا با هدایت‌های رهبر فرزانه انقلاب و تلاش دولت و هوشمندی کارگزاران دیپلماسی دستاوردهای قابل‌توجهی برای کشور داشت،هرچند همه حقوق ازدست‌رفته ملت ایران را نداند اما بخش زیادی از حقوق ملت ایران را گرفته‌ایم که این موضوع بسیارارزنده و قابل‌توجهی است.