جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

وزیر بهداشت از بیمارستان آیت‌الله بروجردی بازدید کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

وزیر بهداشت از بیمارستان آیت‌الله بروجردی بازدید کرد

وزیر بهداشت از بیمارستان آیت‌الله بروجردی بازدید کرد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پس از افتتاح بزرگ‌ترین کلینیک دندانپزشکی کشور در بروجرد، از روند احداث بیمارستان آیت‌الله بروجردی بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، سید حسن قاضی‌زاده هاشمی ظهر امروز با بازدید از بیمارستان شهید چمران و آیت‌الله بروجردی این شهرستان از نزدیک با مشکلات و کمبودهای درمانی و پزشکی این مراکز بیمارستانی آشنا شد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه بازدید از پروژه‌های درمانی در شهرستان بروجرد در جمع خبرنگاران این شهرستان، اظهار داشت: استان لرستان و به‌تبع آن شهرستان بروجرد در حوزه درمان موردتوجه ویژه دولت قرار دارد و در یک ماه آینده در جریان سفری دیگر به این استان و شهرستان از نزدیک مشکلات طرح و بررسی می‌شود.

وی تصریح کرد: دستور تجهیز بیمارستان آیت‌الله بروجردی شهرستان بروجرد از امروز صادر می‌شود و تجهیزات موردنیاز این واحد درمانی خریدار می‌شود و به‌محض تحویل  از اداره راه و شهرسازی طی دو ماه تجهیز و به بهره‌برداری نهایی می‌رسد.

قاضی‌زاده هاشمی عنوان کرد: به‌منظور رفع مشکل کمبود آمبولانس تعداد قابل‌توجهی آمبولانس خریداری‌شده و مشکل کمبود آمبولانس در این شهرستان حل می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی 50 هزار مترمربع از پروژه‌های درمانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد به بهره‌برداری رسید.

کلینیک مجهز دندانپزشکی با مدرن‌ترین تجهیزات روز دنیا، که بزرگ‌ترین کلینیک دندانپزشکی کشور است نیز با حضور وزیر بهداشت در بروجرد افتتاح شد.