سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

وزیر بهداشت با دست پر به لرستان آمد/از افتتاح پروژه‌های عمرانی تا انعقاد قراردادهای سلامت - نمایش محتوای خبر

 

 

وزیر بهداشت با دست پر به لرستان آمد/از افتتاح پروژه‌های عمرانی تا انعقاد قراردادهای سلامت

وزیر بهداشت با دست پر به لرستان آمد/از افتتاح پروژه‌های عمرانی تا انعقاد قراردادهای سلامت

‌‌با استقبال مسئولان لرستانی سید حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت از سمت کرمانشاه وارد استان لرستان لرستان شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، صبح امروز با استقبال مسئولان لرستانی سید حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت از سمت کرمانشاه وارد استان لرستان لرستان شد.

وزیر بهداشت صبح امروز وارد شهرستان نورآباد شد و مورد استقبال مسئولان ارشد استان قرار گرفت و پس از بازدید از بیمارستان ابن سینای این شهر به شهرستان سلسله سفر و از بیمارستان امام خمینی(ره) الشتر بازدید می‌کند.

براساس گزارش فارس وزیر بهداشت و هیئت همراه امروز و فردا به مدت دو روز در خطه شهیدپرور لرستان ‌‌برنامه‌های متعددی را تدارک دیده ‌است.

‌وزیر بهداشت در خرم‌آباد‌ پس از افتتاح پروژه‌های عمرانی مرکز استان، پروژه‌های عمرانی دانشگاه نظیر دانشکده‌های دندانپزشکی و داروسازی خرم‌آباد، مسجد الزهرا (س)، سلف سرویس مرکزی و سالن ورزشی پردیس کمالوند را افتتاح می‌کند.‌

در این سفر تفاهم‌نامه‌های مختلف بین وزیر بهداشت، استانداری و دانشگاه و همچنین بین قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء و دانشگاه منعقد می‌شود تا با اجرای آنها گام‌های اساسی و بلندی در توسعه حوزه سلامت استان برداشته شود.

وزیر بهداشت فردا در سفر به شهرستان‌های پلدختر و کوهدشت اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) کوهدشت را افتتاح می‌کند.

‌نشست مشترک وزارت بهداشت، قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء، استانداری لرستان و دانشگاه برای انعقاد تفاهم‌نامه‌های مختلف در استانداری لرستان برگزار می‌شود.