جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

وضعیت دانشگاه پیام نور الیگودرز مناسب نیست - نمایش محتوای خبر

 

 

وضعیت دانشگاه پیام نور الیگودرز مناسب نیست

وضعیت دانشگاه پیام نور الیگودرز مناسب نیست

فرماندار الیگودرز گفت: وضعیت و مشکلات موجود شایسته دانشگاه پیام‌نور الیگودرز به عنوان نخستین واحد پیام‌نور استان نیست.

به گزارش خبرگزاری فارس از الیگودرز، ولی‌اله میرزایی پنج‌شنبه شب در دیدار با رئیس دانشگاه پیام نور اظهار کرد: تا سال 1368 تنها خرم‌آباد، بروجرد و الیگودرز شهرستان بودند و دیگر شهرهای استان زیر مجموعه آنها بودند، اما متاسفانه امروز به جایی رسیده‌ایم که در شاخص جمعیتی  الیگودرز به عنوان شهر ششم استان مطرح است.

وی با اشاره به ظرفیت‌ها و موقعیت جغرافیایی و استثنایی الیگودرز که با چهار استان هم مرز است، افزود: متاسفانه تاکنون از این ظرفیت‌ها برای جبران عقب ماندگی استفاده نشده است و افزایش مهاجرت و کاهش جمعیت نیز مزید بر علت شده است که یقینا دانشگاه‌ها نقش بسزایی در جهت گذر از مشکلات دارند.

میرزایی الیگودرز را یکی از شهرهای فرهنگی استان عنوان کرد و گفت: دانشگاه پیام نور الیگودرز به عنوان نخستین دانشگاه پیام نور در استان لرستان تاسیس شد و امروز با وضعیت نامناسبی در محیط دانشگاه و پروژ‌ه‌های نیمه کاره مواجه است که یقینا این وضعیت شایسته اولین دانشگاه پیام نور استان نیست.

فرماندار الیگودرز از رئیس دانشگاه پیام نور کشور درخواست کرد، با در نظر گرفتن شرایط ویژه و ظرفیت‌های موجود این شهرستان در راستای تکمیل پروژه‌ها و افزایش رشته‌های مختلف و اختصاص رشته‌های تکمیلی مساعدت و عنایت داشته باشد.