جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

وضعیت نامناسب ارتباطی و زیرساختی حوزه مخابرات در صنایع الیگودرز - نمایش محتوای خبر

 

 

وضعیت نامناسب ارتباطی و زیرساختی حوزه مخابرات در صنایع الیگودرز

وضعیت نامناسب ارتباطی و زیرساختی حوزه مخابرات در صنایع الیگودرز

فرماندار الیگودرز از وضعیت ارتباطی و زیرساختی حوزه مخابرات در صنایع الیگودرز انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از الیگودرز، ولی‌الله میرزایی اصل در جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه مخابرات و ارتباطات این شهرستان اظهار داشت: شهرستان الیگودرز یک‌پنجم وسعت استان لرستان را دارد که دارای توپوگرافی خاص و  مناطق صعب‌العبوری است.

وی با اشاره به گستردگی شهرستان الیگودرز و مناطق صعب‌العبور روستایی افزود: همجواری این شهرستان با چند استان و شهرستان اطراف اهمیت آن را نشان می‌دهد بنابراین باید با حساسیت و نگاهی ویژه در این حوزه خدمات‌رسانی شود.

فرماندار الیگودرز به وجود مناطق بکر و دیدنی در این شهرستان اشاره و عنوان کرد: گردشگران بسیاری سالانه به‌منظور بازدید از آبشارها و مناطق طبیعی و بکر وارد شهرستان می‌شوند و در مسیر تردد آن‌ها نقاطی وجود دارد که ازلحاظ ارتباطی ضعیف بوده و یا فاقد ارتباط است که این وضعیت باید ساماندهی شود.

میرزایی اصل وجود مقدس امامزادگانی همچون امام‌زاده محمد بن حسن(ع ) در منطقه بشارت ذلقی الیگودرز را از دیگر جاذبه‌های گردشگری این شهرستان خواند و بیان کرد: زائران بسیاری از سراسر کشور و استان‌های هم‌جوار به‌منظور زیارت این بقاع متبرکه عازم منطقه صعب‌العبور پشت کوه ذلقی می‌شوند که فاصله آن تا مرکز شهرستان بیش از پنج ساعت با وسیله نقلیه است بر این اساس ضرورت دارد برای خدمات‌رسانی مطلوب به زائرین و مردم منطقه و نیز به‌منظور سهولت اطلاع‌رسانی در مواقع بحران، نقاط کور ارتباطی که در مسیر تردد وجود دارد هرچه سریع‌تر ساماندهی شود.

وی با اشاره به خدمات دولت در حوزه ارتباطات در شهرستان الیگودرز خاطرنشان کرد: در حوزه ارتباطات و زیرساخت‌ها در این شهرستان خدمات قابل قبولی انجام‌شده که برای مردم مشهود بوده است.

فرماندار الیگودرز با تأکید بر لزوم ساماندهی مخابراتی نقاط کور در این شهرستان گفت: در منطقه صعب‌العبور ززوماهرو این شهرستان خدمات مطلوبی ارائه‌شده و در حال حاضر این منطقه دارای اینترنت پرسرعت است که ازلحاظ ارتباطی شرایط نسبتاً مناسبی دارد.

وی از وضعیت ارتباطی و زیرساختی حوزه مخابرات در صنایع الیگودرز انتقاد کرد و افزود: با توجه به دغدغه مردم و مسئولان در بحث صنایع و اشتغال ضرورت دارد هرچه سریع‌تر مشکلات شهرک صنعتی در این حوزه ساماندهی شود.