رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

ویژه‌برنامه «بهار در بهار» در خرم‌آباد برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

ویژه‌برنامه «بهار در بهار» در خرم‌آباد برگزار می‌شود

ویژه‌برنامه «بهار در بهار» در خرم‌آباد برگزار می‌شود

رئیس حوزه هنری لرستان از برگزاری ویژه‌برنامه «بهار در بهار» در نخستین روز از هفته هنر انقلاب در خرم‌آباد خبر داد.

محمدحسین امیدی‌پور، رئیس حوزه هنری لرستان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، با اشاره به نام‌گذاری 20 فروردین‌ماه سالروز شهادت شهید هنرمند مرتضی آوینی به‌نام روز «هنر انقلاب اسلامی» گفت: در هفته هنر انقلاب جلوه‌های گوناگونی از هنر و فرهنگ انقلاب اسلامی در استان لرستان به نمایش گذاشته خواهد شد.

وی افزود: ویژه‌برنامه «بهار در بهار» در نخستین روز از این هفته در سالن اجتماعات بیت نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام جمعه  خرم‌آباد  با حضور هنرمندان حوزه هنری برگزار می‌شود.

امیدی‌پور ادامه داد: در این برنامه علاوه بر ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در حوزه‌ی هنر انقلاب اسلامی و بهره‌مندی از رهنمودهای نماینده ولی‌فقیه از هنرمندان متعهد موفق در سال 93 با اهدای هدایا و لوح‌های سپاس تجلیل به‌عمل می‌آید.

رئیس حوزه هنری لرستان ادامه داد: نمایشگاه هنرهای تجسمی ایران 1404 بخش دیگری از ویژه‌برنامه این هفته است که از 20 فروردین تا پایان هفته هنر انقلاب اسلامی در نگارخانه مهر حوزه هنری لرستان برگزار می‌شود.

برگزاری «نشست تاریخ شفاهی انقلاب اسلامی» در لرستان

وی گفت: «نشست تاریخ شفاهی انقلاب اسلامی» از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده جهت اجرا می‌باشد که هم‌زمان با چهارمین روز از هفته هنر انقلاب اسلامی در سالن اجتماعات حوزه هنری لرستان و با حضور نویسندگان و هنرمندان فعال در این عرصه برگزار می‌شود.

امیدی‌پور اضافه کرد: شرکت در گفت‌وگوی ویژه خبری از دیگر برنامه‌هایی است که می‌تواند نقش مؤثری در انعکاس فعالیت‌های انجام شده در زمینه هنر انقلاب و تبیین اهداف و چشم‌انداز هنر انقلابی داشته باشد.

وی اظهار کرد: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده مجموعه این فعالیت‌ها در یک ویژه برنامه تلویزیونی به مدت 45 دقیقه توسط رئیس حوزه هنری لرستان در ششمین روز تشریح می‌شود و غبارروبی مزار شهدای انقلاب هم‌زمان با هفتمین روز از هفته هنر انقلاب اسلامی پایانی ارزشمند بر این هفته فرهنگی خواهد بود.