ویژه برنامه انتخاب

ویژه برنامه  انتخاب از برنامه های تولیدی سیمای مرکز لرستان است که دوشنبه ها ساعت 22:10 به مدت 30 دقیقه از شبکه افلاک تولید و پخش می شود.

این برنامه بصورت میزگرد با هدف تبیین مسئله شرکت گسترده در انتخابات دوره دوازدهم انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و  روستا اجرا می گردد. برنامه طبق ضوابط و دستورالعمل ارسالی از سیمای استانها تولید می شود لذا طراحی سوال بصورت تاثیر انتخاب در زندگی بخصوص دوست، انتخاب همسر، انتخاب شغل و ... و تاثیرات این انتخابات در سرنوشت انسان و زندگی و بحث مشورت با دیگران در مورد انتخاب موارد مطرح شده و نیز در برنامه های بعدی به مباحثی از جمله همبستگی و اتحاد در بین مردم جامعه و اثرات آن در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی ایران و مسائل مربوط به منطقه می باشد و از 17اردیبهشت ماه ( مرحله تهییجی ) موضوع بر طبق دستورالعمل به بحث انتخابات و پارامترهای یک انتخاب درست و تاثیر انتخابات در سرنوشت کشور و شرایط افرادی که کاندید می شوند ادامه می یابد .

برنامه شامل آرم و شروع برنامه با مجری و بحث کارشناسی موضوع می باشد . در اواخر فروردین ماه و اردیبهشت گزارش مردمی و سخنان حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری نیز اضافه می شود .

Loading the player...
سال تولید: 1396
عوامل تولید:

تهیه کننده: مهدی رحیمی راد

نویسنده: مهدی رحیمی راد

کارگردان: مهدی رحیمی راد

مجری: احسان شیران