جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

ویژه برنامه های صداوسیمای مرکز لرستان در شب یلدا - نمایش محتوای خبر

 

 

ویژه برنامه های صداوسیمای مرکز لرستان در شب یلدا

ویژه برنامه های صداوسیمای مرکز لرستان در شب یلدا

صداوسیمای مرکز لرستان ، ویژه برنامه های متنوعی را برای شوچله یا شب یلدا تدارک دیده است.

سیمای مرکز لرستان از امشب ساعت 22:15 برنامه "فرهنگ و هنر" را روی آنتن می برد؛سید میکائیل موسوی تهیه کننده و کارگردان این برنامه به مدت 30 دقیقه آداب، رسوم و فرهنگ مردم لرستان را در خصوص شب یلدا به تصویر می کشد. 

برنامه  زنده شبانه شومه نیزاز دیگر برنامه های ویژه "شوچله"می باشد؛دراین برنامه که  ساعت21 فردا پنجشنبه 30 آذر پخش می شود،با پخش و اجرای زنده موسیقی های شاد محلی ،گزارش های مردمی و....لحظات شادی برای مخاطبان فراهم خواهدشد.تهیه کننده و کارگردان ویژه برنامه "شومه" خانم خاتون بداق است. 

"سرچراغ "هم از برنامه های شادی است که فردا پنجشنبه 30 آذرساعت  18 به روی آنتن شبکه افلاک می رود؛مهدی رحیمی راد تهیه کننده این برنامه در کنار ایجاد لحظاتی شاد برای مخاطبان ، با دعوت از کارشناس،رسم و رسوم مردم لرستان در شب یلدا را بررسی می کند.

ویژه برنامه "شوچله "نیز ازبرنامه های رادیو لرستان در خصوص شب یلدا می باشد؛این برنامه به مدت 120 دقیقه، فردا پنجشنبه ساعت 18 تا 20 با تدارک برنامه ای شاد به استقبال یلدا می رود.پخش گزارش های مردمی ، طنزهای رادیویی ،پخش و اجرای زنده موسیقی با حضور خوانندگان مطرح لرستان از جمله بخش های تدارک دیده شده دراین برنامه است.تهیه کننده این برنامه فروزان رحمتی،دستیارتهیه کامیارجان احمدی ،گزارشگر سامان اعتباری، کارشناس منوچهررحمتی،گوینده رضا طرحانی نژاد وصدابردار آن داوود نظری است.

 

خبرمرکز لرستان نیز با پخش گزارش خانم فکوری درباره خریدهای شب یلدا از امشب به استقبال شوچله رفته است؛پوشش جشن خیریه شب یلدا در مدارس خرم آباد نیزاز دیگر برنامه های این معاونت است.