جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز لرستان در ایام الله دهه فجر - نمایش محتوای خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز لرستان در ایام الله دهه فجر

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز لرستان در ایام الله دهه فجر

مرکز لرستان با تولید و پخش ویژه برنامه های مختلف سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می گیرد.

ویژه برنامه‌ های "شکوه ایران"  در رادیو لرستان هر روز  به‌طور زنده از ساعت 9 تا 10 به تهیه کنندگی  درجزینی و گویندگی سلاحورزی و  ویژه برنامه "سفر نامه" به تهیه کنندگی سید فرزاد والی زاده از ساعت 16 تا 30/17 و همچنین برنامه های سلام لرسو، پیام زاگرس ، جوان ، ماهور  هر روز با قسمتهای جذاب و متنوع پیروزی انقلاب راجشن می‌گیرند. رویکرد اصلی این برنامه‌ها تحلیل دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف و نقش مردم در به ثمر رساندن پیروز انقلاب  اسلامی است.  پخش قسمت‌های متنوع مانند گزارش‌و نمایش‌، موسیقی‌ و تصنیف‌های جذاب محلی و دعوت از چهره‌ها و خانواده های موفق و شاخص مرور خاطرات انقلاب ، مصاحبه با شخصیت های انقلابی از قسمتهای این برنامه ها است.

همچنین سیمای مرکز لرستان هم به مناسبت سی و نهمین  سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با ویژه برنامه "سرچراغ"  که به‌مناسبت ایام الله پیروزی انقلاب اسلامی در دهه فجر امسال هر روز از ساعت 18 تا 19به‌طور زنده از این شبکه پخش می‌شود  با دعوت از مسئولان اجرایی استان و چهره‌های انقلابی لرستان هم دستاوردها و خدمات انقلاب اسلامی  و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در تمام حوزه‌ها و هم نقش اثرگذاری مردم و روحانیت استان لرستان را در پیروزی انقلاب اسلامی تبیین و اطلاع رسانی کند. تهیه‌کننده این برنامه مهدی رحیمی راد و  مجری آن محمد اساره  است .

ویژه برنامه "وایک"  ( باهم) هر شب بطور زنده از ساعت 21 تا 22 با رویکرد تفریحی، سرگرمی و با قسمت‌هایی چون اجرای نمایش‌های طنز با حضور بازیگران مورد علاقه مردم اجرای موسیقی‌های انقلابی و محلی لرستان، مصاحبه با هنرمندان لرستانی دعوت از چهره‌های انقلابی از میان قشرهای مختلف اعم از روحانیون ، بازاریان ،کارگران، کارمندان و خانواده‌های انقلابی، شب‌نشینی‌های جذاب و متنوع در میان خانواده‌های چهره‌های انقلابی لرستان، پخش تصاویر مستند از حضور مردم و روحانیت لرستان در روند پیروزی انقلاب اسلامی، گزارش‌های متنوع از سراسر شهرستان‌های استان  و ...این ایام را گرامی می دارد. تهیه کننده و مجری   این برنامه  فرزاد پیرداده    است. برنامه های خانواده ، سلام آبادی و کودک  هم به فراخور موضوع به این ایام خواهند پرداخت. همچنین حضور گسترده مردم لرستان را در راهپیمایی 22 بهمن از شبکه افلاک و شبکه ها مختلف سراسری بطور زنده پخش خواهد شد .

واحد خبر مرکز لرستان نیز در ایام الله دهه فجربا دعوت از مسئولان اجرایی استان دربرنامه  گفتگوی ویژه خبری و پخش یک گزارش تولیدی از دستاورد ها و خدمات نظام و انقلاب و همچنین معرفی چهره های انقلابی و مصاحبه با خانواده های شهدای انقلاب این ایام را گرامی می دارد.