رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

پارک «پل شاپوری» خرم‌آباد تأسیس می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

پارک «پل شاپوری» خرم‌آباد تأسیس می‌شود

پارک «پل شاپوری» خرم‌آباد تأسیس می‌شود

شهردار خرم آباد گفت: پارک پل شاپوری خرم آباد به عنوان یک منطقه گردشکری سال ۹۴ در اطراف پل شاپوری تأسیس می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، ، یحیی عیدی‌بیرانوند عصر امروز در آیین معارفه شهردار خرم‌آباد که در سالن اجتماعات بانک صادرات لرستان برگزار شد، اظهار داشت: در دین مقدس اسلام، خدمت‌گزاری به مردم نوعی عبادت تلقی می‌شود و ما همواره درصدد این هستیم که این دیدگاه را سرلوحه اقدامات خود قرار دهیم.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته پروژه‌های عمرانی بسیار خوبی در خرم‌آباد اجرا شد، افزود: پروژه روشنایی خیابان شهدا و مطهری ازجمله مهم‌ترین پروژه‌هایی بود که اجرا شد و شور و نشاط خاصی به مردم و چهره شهر بخشید و امسال نیز ادامه این طرح تا مرکز شهر در دستور کار قرار می‌گیرد.

شهردار خرم‌آباد عنوان کرد: ساماندهی دست‌فروشان و دکه‌های سطح شهر، تخریب مغازه‌های فرسوده، راه‌اندازی شهرداری‌های نواحی، کاشت 20 هزار نهال  در سطح شهر، تکمیل مسجد ورودی شهر با برخورداری از یک هکتار فضای سبز و احداث باغ پرندگان با 30 درصد پیشرفت فیزیکی از دیگر فعالیت‌های شهرداری خرم‌آباد است که از سال 93 آغازشده و تکمیل آن‌ها در سال جدید ادامه دارد.

وی تصریح کرد: در سال 93 اجرای پروژه 20 هکتار فضای سبز در دستور کار قرارگرفته بود که تاکنون پنج هکتار از مساحت آن محقق شده و بنا داریم که امسال این میزان را به  60 هکتار برسانیم.

عیدی بیرانوند بابیان اینکه امسال 10 پروژه عمرانی در دستور کار شهرداری خرم‌آباد قرار دارد، خاطرنشان کرد: از مهم‌ترین پروژه‌های شهرداری در سال 94، انتقال صنوف آینده به خارج شهر، احداث تقاطع کوی فلسطین، اجرای پروژه آسفالت شهر، تأسیس پارک منابع طبیعی و پارک پل شاپوری به‌عنوان یک منطقه گردشگری در اطراف پل شاپوری است.