رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

پارک علم و فناوری الیگودرز افتتاح شد - نمایش محتوای خبر

 

 

پارک علم و فناوری الیگودرز افتتاح شد

پارک علم و فناوری الیگودرز افتتاح شد

با حضور استاندار لرستان پارک علم و فناوری الیگودرز افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از الیگودرز، عصر روز شنبه به مناسبت ایام دهه مبارک فجر و با حضور استاندار لرستان، مدیرعامل آبفار لرستان، مدیرعامل شرکت گاز، رئیس سازمان جهاد کشاورزی، نماینده مردم الیگودرز در مجلس و جمعی از مسئولان محلی چندین پروژه عمرانی و خدماتی در الیگودرز به بهره‌برداری رسید.

فرماندار الیگودرز در حاشیه این مراسم گفت: امسال به مناسبت دهه مبارک فجر 82 پروژه خدماتی و عمرانی با اعتباری بالغ بر 28 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

ولی‌الله میرزایی افزود: با حضور استاندار، نماینده مردم و مدیران استان پارک علم و فناوری الیگودرز در یکی از ساختمان‌های دانشگاه آزاد اسلامی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

فرماندار الیگودرز افزود: همچنین گازرسانی به 12 روستا، شهرک سنگ، اردوگاه سپاه، بیمارستان و ایستگاه تقلیل فشار روستای داریچه با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال انجام گرفت و امروز به بهره‌برداری رسید.

وی عنوان داشت: بهره‌برداری از آب‌رسانی به 11 روستای بخش بربرود شرقی و غربی با اعتبار 7 میلیارد ریال از دیگر برنامه‌های امروز بود.

میرزایی افزود: همچنین یک واحد مرغداری 50 هزار قطعه‌ای با ظرفیت تولید سالانه 360 تن گوشت سفید و اعتبار 12 میلیارد ریال در روستای شهریار به بهره‌برداری رسید و زمینه اشتغال مستقیم و غیرمستقیم 20 نفر فراهم شد.

وی افزود: آبیاری تحت فشار روستای شهریار نیز با اعتبار یک میلیارد و 200 میلیون ریال و با هدف آبیاری 30 هکتار از اراضی منطقه به بهره‌برداری رسید.