جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

پاسخ انقلابی مردم لرستان به گزافه‌گویی‌های "ترامپ"؛ آمریکا را زیرپا می‌گذاریم - نمایش محتوای خبر

 

 

پاسخ انقلابی مردم لرستان به گزافه‌گویی‌های "ترامپ"؛ آمریکا را زیرپا می‌گذاریم

پاسخ انقلابی مردم لرستان به گزافه‌گویی‌های "ترامپ"؛ آمریکا را زیرپا می‌گذاریم

شیر زنان و غیور مردان لُر در سی و هشتمین بهار آزادی با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه خروش انقلابی خود را باشکوه‌تر از هرسال تکرار کردند و پاسخی قاطع به گزافه‌گویی‌های ترامپ دادند.

غیور مردان و شیر زنان لر امروز در سی و هشتمین بهار آزادی با مشت‌هایی گره‌کرده و گام‌هایی استوار به صلابت فلک الافلاک خرم‌آباد، به بلندای زاگرس، به پهنه سر سبزه شیرزه، به شکوه آلاله‌های واژگون کوهدشت و به سرخی دشت‌های پر از شقایق پلدختر، به قدمت و تاریخ پر عزت و نام‌آوری فرزانگان بروجرد آمده‌اند تا همه باهم فریاد زنند غیرت و آزادگی خود و حمایت بی‌چون‌وچرا از ولایت مطلقه فقه را و اثبات کنند تا غیور مردان و شیر زنان لر در این دیار زندگی می‌کنند علی زمانه‌شان تنها نخواهد ماند.

تابلوی سرخ شهادت 6000 شهید لرستانی

امروز روز اثبات پایمردی‌مان است، روزی که سرزمین آلاله‌های واژگون بار دیگر با اعلام آمادگی خود و با تابلوی سرخ شهادت 6000 شهید خود در دوران دفاع مقدس و ده‌ها هزار ایثارگر و آزاده و جانباز و شهدای ماندگار مدافع حرمش آمده است تا آزادگی و آزادی را فریاد زند و استقامت و ماندگاری‌اش پای ولایت‌فقیه را به معرض نمایش گذارد.

 

مشت‌های گره‌کرده لرستانی‌ها غیور امروز یک‌صدا شعار «مرگ بر آمریکا» را پررنگ‌تر از سال‌های قبل سر دادند تا بار دیگر اثبات کنند به فرموده امام راحل(ره) آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند کند. شعارهایی همچون«ما ذوالفقار حیدریم، دشمن هر فتنه‌گریم»، «راه امام امت هیهات من الذله، راه حسین زهرا هیهات منا الذله، پیام رزمندگان هیهات من الذله، و مرگ بر تکفیری» در فضای لرستان طنینانداز شد.

امسال علاوه بر همه پرچم‌ها و بنرهایی که بر روی دست لرستانی‌ها در این راهپیمایی عظیم و سیل خروشان مردم مؤمن و انقلابی حمل می‌شد، دست‌نوشته‌هایی با مضامین « تا آخر ایستاده‌ایم» « آمده‌ام تا جواب یاوه‌گویی‌های ترامپ را بدهم» و «رهبرا از تو به یک اشاره از ما به سر دویدن» بیش از دیگر شعارها در میان جمعیت انبوده راهپیمایی کنندگان دیده می‌شد.

 

هوای امروز استان لرستان در اغلب نقاط بنا به‌ پیش‌بینی سازمان هواشناسی سرد و بارانی بود اما مردم غیور لرستان سردی هوای بهمن ماه امسال را با گرمی حضور خود به بهاران انقلاب تبدیل کردند تا بار دیگر همبستگی آن‌ها به آرمان‌های امام راحل(ره) و مقام عظمای ولایت و مرجعیت به جهانیان ثابت شود.

مردم لرستان امروز پاسخی قاطع به گزافه‌گوییهای ترامپ دادند و اعلام کردند که گزینه‌های روی میز آمریکا را همانند سال های قبل له میکنیم و نشان می‌دهیم که مردم ایران تا همیشه پای آرمانهای انقلاب اسلامی ایستاده است.

 

حضور گسترده نسل سوم و چهارم انقلاب

حضور مسئولان، دانش‌آموزان، دانشجویان با لباس‌هایی مخصوص و نمایش پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران، ورزشکاران قهرمان ملی و جهانی در رده‌های سنی مختلف و با لباس‌های ورزشی، عشایر غیور با لباس‌های محلی، امدادگران هلال‌احمر و نیروهای نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم در راهپیمایی بسیار چشم‌گیر بود.

مادرانی را می‌بینم که کودکان خردسال خود را در آغوش گرفته و همچون روزهای نخستین انقلاب به راهپیمایی آمده‌اند تا نشان دهند فرزندان‌شان سرباز این انقلاب و ولایت هستند. شور و شوق کودکان نیز برای خود وصف‌ناپذیر است کودکان دبستانی که انقلاب را ندیده‌اند و درکی از آن ندارند این روزها چه باشکوه پای انقلاب ایستاده‌اند و فریاد می‌زنند «آمریکا تو دهنت می‌زنیم»

 

ایستادگی پای آرمان‌ها

امروز برخلاف پیش‌بینی همیشه شکست‌خورده رسانه‌های غربی حضور و مشارکت مردم لرستان در جای‌جای نقاط این استان در چندین شهر و روستا حضور و مشارکتی فعال و خودجوش بود و مردم با تبعیت از مقام عظمی ولایت و مرجعیت و لبیک گفتن به ایشان در صحنه جشن انقلاب حاضر شدند تا با حضور خود ثابت کنند پای انقلاب خود ایستاده‌اند و تهدیدات دشمنان خارجی که کارشان تهدید و ارعاب است نمی‌تواند آن‌ها را از صحنه به درکند.

 

امروز خیابان‌های استان لرستان شاهد خروش غیور مردان و شیر زنان لری بود که به فرموده مقام معظم رهبری رزمشان دیدنی است. امروز آلاله‌های سرخ و واژگون لرستان، فلک الافلاک خرم‌آباد و پهنه وسیع زاگرس شهادت می‌دهند که این مردم را هیچ هراسی به دل نیست و باصلابت‌تر از گذشته فریاد آزادیخواهی و استقامت در کنار آرمان‌های امام راحل(ره) و شهدای گلگون‌کفن را سر می‌دهند و مگر می‌شود از خون شهدای مظلوم خود بگذرند و مگر مردم این دیار فراموش می‌کنند جنایت دشمنان و موشک‌باران مدارس بروجرد و شهادت 68 شهید دانش‌آموز معصوم خود را و مگر صلابت مردان مردی همچون سردار بروجردی، سردار شمسه و دیگر شهدای خود را از یاد می‌برند