جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

پانزده متهم تحت تعقیب در خرم‌آباد دستگیر شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

پانزده متهم تحت تعقیب در خرم‌آباد دستگیر شدند

پانزده متهم تحت تعقیب در خرم‌آباد دستگیر شدند

فرمانده انتظامی خرم آباد از دستگیری ۱۵ متهم تحت تعقیب و سابقه دار حرفه ای در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ صفی الله بیرانوند ظهر امروز در جمع خبرنگاران  گفت: به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی طرح مبارزه با هنجارشکنان و عاملان افیونی در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در اجرای این طرح، ماموران با انجام تحقیقات پلیسی موفق به دستگیری ۱۵ متهم تحت تعقیب و سابقه دار حرفه ای در سطح شهرستان شدند، تصریح کرد: ماموران در ادامه اجرای این طرح توانستند ۱۳ دستگاه موتورسیکلت و خودرو سرقتی و متخلف را نیز توقیف کنند.

فرمانده انتظامی خرم آباد افزود: یکی از برنامه های نیروی انتظامی جمع آوری معتادان تابلو است که بیشتر سرقت های خرد در سطح شهرستان توسط آنها انجام می شود، این در حالی است که در اجرای این طرح ۸ معتاد تابلو و مشکوک به سارق جمع آوری و با هماهنگی سایر دستگاه ها برای بهبود آن ها اقدامات لازم صورت گرفت.

سرهنگ بیرانوند ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در اجرای طرح های انتظامی، از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه جرایم و ناهنجاری اجتماعی در شهرستان مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

بر اساس این گزارش، در ادامه اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، مانور اقتدار ماموران انتظامی خرم آباد در محله اسدآبادی و مناطق مسکن مهر این شهرستان به اجرا در آمد که این امر رضایت شهروندان از عملکرد پلیس به دنبال داشت.