جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

پایان رزمایش گردان‌های بیت‌المقدس در پلدختر - نمایش محتوای خبر

 

 

پایان رزمایش گردان‌های بیت‌المقدس در پلدختر

پایان رزمایش گردان‌های بیت‌المقدس در پلدختر

دومین روز رزمایش بیت‌المقدس با حضور بسیجیان گردان‌های بیت‌المقدس در اردوگاه قدس حوزه شهید شکارچی واقع در منطقه عمومی پلدختر برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از پلدختر در روز پایانی این رزمایش گردان‌های شرکت‌کننده با اجرای تکنیک‌های عملیاتی و رزمی اقتدار خود را برای اجرای ماموریت‌ها و برنامه‌های دفاعی و امنیتی به نمایش گذاشتند.

محمدشریف نوریان فرمانده مقاومت بسیج ناحیه پلدختر در این رزمایش گفت: رزمایش بیت‌المقدس با هدف ارتقای آمادگی و توان رزم بسیجیان، به روز نگه‌داشتن عناصر بسیج در گردان‌ها، حفظ و انسجام نیروهای بسیج و آمادگی بیشتر نیروها برای کمک به آحاد مردم در برابر حوادث و بلایای طبیعی و موارد امنیتی احتمالی برگزار شده است.

نوریان خاطرنشان کرد: اجرای تاکتیک‌های عملیاتی و رزمی، سنجش توانمندی نیروها در اجرای تصمیمات و برنامه‌های دفاعی و امنیتی از دیگر برنامه‌های این رزمایش دو روزه بوده است.

وی افزود: رزمایش گردان‌های بیت‌المقدس لشگرهای مردم‌پایه است که با هدف دفاع از شهرها در مواجه با تهدیدهای داخلی، عملیات چریکی و هلی‌برن دشمنان صورت گرفته است.

نوریان تصریح کرد: رزمایش بیت‌المقدس با حضور 750 نفر از بسیجیان شهرستان در قالب چهار گردان از بسیجیان گردان‌های بیت‌المقدس برگزار شد.

فرمانده مقاومت بسیج ناحیه پلدختر اظهار داشت:‌در این رزمایش رزمی- فرهنگی بسیجیان پلدختر همچنین به انجام تمرین‌های دفاع از کوی و برزن پرداختند.

این مسئول افزود: شرکت بسیجیان گردان‌های بیت‌المقدس در این تمرین رزمی جلوه‌ای از بازدارندگی در عرصه‌های سخت و نرم است و در افزایش آگاهی و بینش نیروهای سازمان‌دهی شده بسیج موثر خواهد بود.