رونق تولید ملی | شنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

پخش روزانه 300 دقیقه برنامه نوروزی از رادیو و تلویزیون - نمایش محتوای خبر

 

 

پخش روزانه 300 دقیقه برنامه نوروزی از رادیو و تلویزیون

پخش روزانه 300 دقیقه برنامه نوروزی از رادیو و تلویزیون

مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان با اشاره به ویژه برنامه های نوروزی صدا و سیمای مرکز لرستان اظهار داشت: طی ایام نوروز روزانه ۱۲۰ دقیقه برنامه ویژه نوروزی از رادیو لرستان و 180 دقیقه برنامه از شبکه افلاک و خبر پخش می شود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان یادآور شد: همه آنچه دستگاههای عضو ستاد خدمات سفر لرستان به طور روزانه انجام می دهند به صورت مستمر در بخشهای مختلف خبری صدا و سیمای مرکز لرستان منعکس می شود.

بازوند با بیان اینکه برنامه های نوروزی دستگاهها محور و موضوع برنامه های خبری صدا و سیما است یادآور شد: همچنین روزانه اطلاعات جاده ای از طریق پلیس راه و راهور به مسافران نوروزی و مردم استان اطلاع رسانی می شود.

وی از ارائه اطلاعات بهداشتی و آموزشی و همچنین مباحث انتظامی و ترافیکی در بخشهای مختلف خبری صدا و سیما خبر داد و بیان داشت: اطلاعات مربوط به هواشناسی و وضعیت جوی محورهای استان نیز به طور مستمر اطلاع رسانی می شود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان عنوان کرد: این اداره کل به عنوان مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد خدمات سفر در زمینه فرهنگ سازی و اطلاع رسانی و همچنین معرفی جاذبه های گردشگری و مناطق دیدنی استان تلاش کرده فعالیت های ویژه ای داشته باشد.

بازوند با اشاره به تهیه کلیپ هایی از جاذبه های گردشگری استان گفت: این تولیدات به طور مستمر در طول سال از شبکه های مختلف پخش می شود.