جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

پخش مستقیم راهپیمایی روز قدس از صدا و سیمای مرکز لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

پخش مستقیم راهپیمایی روز قدس از صدا و سیمای مرکز لرستان

پخش مستقیم راهپیمایی روز قدس از صدا و سیمای مرکز لرستان

راهپیمایی روز قدس در خرم آباد به طور زنده از شبکه افلاک ، رادیو لرستان و برخی شبکه های سراسری  پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز لرستان ،  با استقرار دو واحد سیار تلویزیونی در مسیر های راهپیمایی ، گروههای مختلف تلویزیونی و گزارشگران رادیو  و بیش از 15 گروه خبری کار پوشش راهپیمایی روز قدس  در شهر خرم آباد و سایر شهرستانهای استان انجام خواهند داد.

صدای مرکز لرستان ویژه برنامه "زخم زیتون" را در این روز روی آنتن می برد. گزارش از سطح شهر و مصاحبه با مردم و مسئولین حاضر در راهپیمایی روز قدس ، ارتباط با شبکه های سراسری و استانی ، پخش سخنان امام و رهبری در مورد روز قدس  ، تحلیل پیام و اهداف روز قدس با حضور کارشناس در استودیو از قسمتهای این برنامه است . زخم زیتون روز جمعه بمدت دو ساعت از ساعت 30/10 تا پایان راهپیمایی به تهیه کنندگی سوسن درجزینی بطور زنده از رادیو لرستان پخش      می شود.

 

ویژه برنامه "آدینه ی فریاد " به تهیه کنندگی شهرام شادابفراز  ساعت 9 صبح تا پایان راهپیمایی بطور زنده از شبکه افلاک پخش می شود.

پخش زنده راهپیمایی روز قدس ، مصاحبه با مردم  ، پخش  سرود های محلی ، پخش سخنان امام (ره) و رهبر معظم انقلاب ، حضور کارشناسان  برای تحلیل مراسم روز قدس و ارتباط زنده با شبکه های سراسری از آیتم های این برنامه است