جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

پرداخت بیش از 82 میلیون ریال هزینه درمانی به مددجویان نورآبادی - نمایش محتوای خبر

 

 

پرداخت بیش از 82 میلیون ریال هزینه درمانی به مددجویان نورآبادی

پرداخت بیش از 82 میلیون ریال هزینه درمانی به مددجویان نورآبادی

رئیس کمیته امداد شهرستان نورآباد گفت: در بهمن ماه سال‌جاری مددجویان نورآبادی از کمک هزینه درمانی به ارزش 82 میلیون ریال بهره‌مند شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از نورآباد، محمدمیرزا عبدلی در جمع خبرنگاران در نورآباد اظهار کرد: پرداخت کمک هزینه درمانی به مددجویان به منظور تامین بخشی از نیازهای درمانی آنها پرداخت شده و این نوع مددجویان از خدمات متنوع درمانی بهره‌مند می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه خدمات درمانی در قالب بهداشت، درمان، کمیسیون پزشکی، خسارت‌های متفرقه و... است، تصریح کرد: یکی دیگر از اقدامات این نهاد بیمه تأمین اجتماعی زنان سرپرست خانوار و مددجویان مجری طرح‌های اشتغال و خودکفایی است.

عبدلی با اشاره به پرداخت هزینه‌های درمانی مددجویان تحت حمایت این نهاد بیان کرد: در بهمن ماه سال‌جاری مبلغ 82 میلیون و 400 هزار ریال بابت کمک هزینه درمانی به 71 نفر از مددجویان نورآبادی پرداخت شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان نورآباد در بخشی دیگر از سخنان خود از پرداخت 59 میلیون و 400 هزار ریال جهت نگهداری از 22 نفر از بیماران خاص و صعب‌العلاج زمین‌گیر خبر داد و گفت: بیماران صعب‌العلاج تحت حمایت امداد ماهیانه از خدمات متنوع درمانی بهره‌مند می‌شوند.