رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

پرداخت ۲میلیارد تومان تسهیلات اجرای طرح های تولیدی در خرم آباد - نمایش محتوای خبر

 

 

پرداخت ۲میلیارد تومان تسهیلات اجرای طرح های تولیدی در خرم آباد

پرداخت ۲میلیارد تومان تسهیلات اجرای طرح های تولیدی در خرم آباد

فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد گفت: دو میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات به ۱۵۳ نفر برای اجرای طرح های تولیدی و اقتصاد مقاومتی پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ ماشاءلله بازگیر صبح جمعه در اجتماع بزرگ بسیجیان خرم آباد در سخنانی با اشاره به فعالیت دو هزار حلقه صالحین در خرم آباد اظهار داشت: همچنین در خرم آباد بیش از ۱۲ گردان دفاعی بیت المقدس، امام حسین، امام علی و ...فعالیت دارند.

وی با بیان اینکه یک سوم جمعیت خرم آباد عضو بسیج هستند، گفت: اقدمات مختلفی توسط بسیج در حوزه های مختلف مقابله با آسیب های اجتماعی، اعتیاد، ساخت خانه محرومان، پاکسازی نقاط آلوده و ... در شهرستان خرم آباد صورت گرفته است.

فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد با اشاره به اعزام ۶۰۰ نفر از خانواده فقرا به مشهد مقدس طی سال گذشته گفت: امسال نیز هزار نفر به این سفر زیارتی اعزام می شوند.

سرهنگ بازگیر در ادامه سخنان خود از پرداخت دو میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات به ۱۵۳ نفر برای اجرای طرح های تولیدی و اقتصاد مقاومتی گفت: همچنین یک میلیارد تومان تسهیلات نیز به ۴۷ نفر برای ایجاد صنایع تبدیلی و فرآورده های لبنی پرداخت شده است.