جهش تولید | چهارشنبه، ۱۸ تیر ۱۳۹۹

پرداخت 120 میلیون ریال در قالب کمک هزینه تامین جهیزیه به نوعروسان رومشکانی - نمایش محتوای خبر

 

 

پرداخت 120 میلیون ریال در قالب کمک هزینه تامین جهیزیه به نوعروسان رومشکانی

پرداخت 120 میلیون ریال در قالب کمک هزینه تامین جهیزیه به نوعروسان رومشکانی

مدیر کمیته امداد شهرستان رومشکان از پرداخت 120 میلیون ریال کمک هزینه جهیزیه به شش نوعروس تحت حمایت کمیته امداد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رومشکان، قاسم رستمی عصر روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران در شهرستان رومشکان اظهار کرد: جمعیتی بالغ بر هشت هزار نفر تحت حمایت این نهاد مقدس در رومشکان هستند که کمیته امداد در سرفصل‌های مختلف از قبیل فرهنگی، خودکفایی، جهیزیه، درمان و... به آنان خدمت‌رسانی می‌کند و 120 میلیون ریال کمک هزینه جهیزیه به شش نوعروس تحت حمایت کمیته امداد پرداخت شد.

وی افزود: با توجه به اینکه در دین مبین اسلام و روایات اسلامی تاکید زیادی بر امر ازدواج شده و سنت پیغمبر گرامی ما است، کمیته امداد به صورت جدی، این امر مهم را به ویژه برای نوعروسان بی‌سرپرست جزء برنامه‌های اصلی خود می‌داند و با کمک خیرین و نیکوکاران و با برنامه‌ریزی هر چه بهتر زمینه ازدواج جوانان را فراهم می‌آورد.

رستمی تصریح کرد: ما از حامیان و نیکوکاران مومن می‌خواهیم که کمیته امداد را در این امر مهم بیشتر مورد حمایت و مساعدت خود قرار دهند که رضای خداوند بزرگ و دعای خیر همه خانواده‌های نیازمند امداد بدرقه راه‌شان است.

وی خواهان توجه خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد به امر ازدواج آسان و فراهم نمودن زمینه ازدواج آنان بر اساس سفارشات ائمه معصوم (ع) شد.