جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

پروازهای فرودگاه خرم‌آباد در ایام تعطیلات نوروز افزایش می‌یابد - نمایش محتوای خبر

 

 

پروازهای فرودگاه خرم‌آباد در ایام تعطیلات نوروز افزایش می‌یابد

پروازهای فرودگاه خرم‌آباد در ایام تعطیلات نوروز افزایش می‌یابد

استاندار لرستان گفت: تلاش می‌شود پروازهای فرودگاه خرم‌آباد در ایام تعطیلات نوروز به مقصد کیش و شیراز افزایش یابد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، هوشنگ بازوند در حاشیه جلسه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی استان در جمع خبرنگاران بابیان اینکه در این جلسه به همه دستگاه‌های عضو ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی وظایفی محول شده است، اظهار داشت: با این کار دستگاه‌های استان می‌توانند بهترین خدمات را در این ایام به مسافران نوروزی ارائه دهند.

وی افزود: در این جلسه بر نظارت پلیس لرستان برای کنترل راه‌ها و کاهش تلفات جاده‌ای تأکید و مقرر شد پلیس در این زمینه مطابق قانون عمل کند.

استاندار لرستان عنوان کرد: رانندگانی که طی ایام نوروز مرتکب تخلف شوند خودروی آن‌ها تا پایان تعطیلات توقیف می‌شود.

وی بیان کرد: همچنین در این جلسه مقرر شد نظارت ویژه‌ای روی مجتمع‌ها و پمپ‌بنزین‌های بین‌راهی برای ارائه خدمات مطلوب به مسافران صورت گیرد و از ایجاد سد معبر در سطح معابر شهری جلوگیری شود.

بازوند گفت: طی سال گذشته مردم لرستان استقبال بسیار خوبی از گردشگران نوروزی داشتند که  این استقبال باعث شد شهر خرم‌آباد به‌عنوان هفت شهر نمونه گردشگری کشور انتخاب شود و در این راستا  امسال نیز امیدواریم مردم لرستان رسم مهمان‌نوازی خود را به‌جا آورند.

وی بابیان اینکه استان لرستان در کریدور شمال به جنوب و مرز بازرگان به بندر امام قرار دارد، تصریح کرد: باوجود چنین شرایطی این ظرفیت وجود دارد که بتوان لرستان را از معبر گردشگری به مقصد گردشگری تبدیل شود.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: هنگامی‌که لرستان به مقصد گردشگری تبدیل شود همه مردم از آن نفع می‌برند و در همه صنوف برای مردم درآمدزایی ایجاد می‌شود.

وی  در رابطه با آخرین رایزنی‌های صورت گرفته در راستای برقراری  پروازهای جدید از فرودگاه خرم‌آباد اظهار داشت: بر اساس  این رایزنی‌ها که هنوز نهایی نشده قرار است در ایام نوروز پرواز خرم‌آباد - کیش و خرم‌آباد - شیراز برقرار شود.

بازوند افزود: همچنین یک ایرلاین از ترکیه  اعلام آمادگی کرده است تا بتواند یک پرواز از خرم‌آباد به استانبول برقرار کند که در حد حرف بوده و هنوز نیز نهایی نشده است.