جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

پروژه آبرسانی کاکارضا به خرم‌آباد خرداد‌ماه ۹۵ به بهره‌برداری می‌رسد - نمایش محتوای خبر

 

 

پروژه آبرسانی کاکارضا به خرم‌آباد خرداد‌ماه ۹۵ به بهره‌برداری می‌رسد

پروژه آبرسانی کاکارضا به خرم‌آباد خرداد‌ماه ۹۵ به بهره‌برداری می‌رسد

معاون آب و فاضلاب استان لرستان گفت: پروژه آبرسانی کاکارضا به خرم‌آباد اکنون ۹۳ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا خردادماه ۹۵ به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد اسفندیار سام نژاد در جلسه پیگیری مصوبات سفر رئیس‌جمهور که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد، در رابطه با روند عملیات اجرایی پروژه آبرسانی کاکارضا به خرم‌آباد اظهار داشت: این پروژه 93 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا سوم خردادماه سال 95 به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه اواخر اردیبهشت‌ماه سال 95کار ضدعفونی و کلرزنی به اتمام می‌رسد و آب وارد تصفیه‌خانه می‌شود افزود: در مجموع 30 میلیارد تومان به قرارگاه خاتم‌الانبیاء بدهکار هستیم.

هوشنگ بازوند استاندار لرستان در این جلسه در رابطه با پروژه آب‌رسانی کاکا رضا عنوان کرد: با توجه به اینکه مردم چندین سال منتظر بهره‌برداری این پروژه هستند، روند کار باید تسریع یابد و حتی در ایام نوروز کار آن به خاطر مسائل ترافیکی تعطیل نشود.

فرهاد خاکی پور مدیرکل بنیاد مسکن استان لرستان نیز در این جلسه اظهار داشت: 37 پروژه اجرای طرح هادی و بهسازی شبکه معبر روستایی در استان لرستان از جمله مصوبات سفر رئیس‌جمهور به استان بود که با تخصیص 100 درصدی اعتبار، عملیات اجرایی آن 100 درصد انجام شد.

رحیمی مسئول طرح و برنامه امور عشایری استان لرستان نیز عنوان کرد: هفت پروژه امور عشایری که شامل آب‌رسانی به مناطق عشایری، بهسازی چشمه آب شرب، ساخت تانکر و احداث آب‌انبار بوده است بااعتباری بالغ‌بر دو میلیارد تومان انجام شد.