رونق تولید ملی | جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۸

پروژه آب‌رسانی ازنا ۷۵‌ درصد پیشرفت فیزیکی دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

پروژه آب‌رسانی ازنا ۷۵‌ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

پروژه آب‌رسانی ازنا ۷۵‌ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

فرماندار ازنا گفت: شبکه آب‌رسانی شهرستان ازنا ۷۵‌ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تاکنون حدود ۸ میلیارد تومان برای آن هزینه شده است.

اسد عبدالهی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ازنا، اظهار داشت: شبکه آب‌رسانی شهرستان ازنا از محل سد کمندان 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تاکنون حدود هشت میلیارد تومان برای آن هزینه شده است.

وی بابیان اینکه تاکنون حدود 40‌ میلیارد تومان برای ساخت سد کمندان هزینه شده است، افزود: پروژه احداث سد کمندان 65‌درصد  پیشرفت فیزیکی دارد و در سال 94‌ آبگیری می‌شود.

فرماندار ازنا عنوان کرد: سال گذشته برای آب‌رسانی روستاهای امام‌زاده قاسم، گلیجه، چرخستانه، باوکی یک میلیارد و 200‌ میلیون تومان هزینه شد.

وی با اشاره به اینکه عملیات اجرایی سیستم فاضلاب ازنا 25‌ درصد پیشرفت کاری دارد، بیان کرد: اجرای این طرح از اواخر سال 93‌ آغاز شد اما سردسیر بودن منطقه کار را متوقف کرد ولی اکنون ساخت از سر گرفته‌شده است.

عبدالهی بابیان اینکه سال گذشته چهار روستای این شهرستان گازرسانی شده است، گفت: گازرسانی به دو روستای چابلق شرقی، بیدستانه، شاطر و قلعه کریم از پیشنهاد‌ات گازرسانی سال 94 است.

وی در رابطه با وضعیت مسکن مهر شهرستان ازنا تصریح کرد: سال گذشته 200‌ واحد از مسکن مهر این شهرستان به متقاضیان واگذار شد و امسال نیز با واگذاری 200‌ واحد دیگر کار مسکن مهر ازنا به پایان می‌رسد.