جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹

پروژه استخر شنای پلدختر آماده بهره‌برداری است - نمایش محتوای خبر

 

 

پروژه استخر شنای پلدختر آماده بهره‌برداری است

پروژه استخر شنای پلدختر آماده بهره‌برداری است

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان لرستان گفت: پروژه استخر شنای پلدختر آماده بهره برداری بوده و از لحاظ ساختمانی مشکلی ندارد و تنها نیاز به تجهیزات دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، سیروس حسنوند عصر سه شنبه در همایش «جوان ایرانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی» در شهرستان پلدختر اظهار داشت: در صورت تامین اعتبار خرید تجهیزات، در سال جاری پروژه استخر شنای پلدختر به بهره برداری می رسد.

وی گفت: اعتباری که در سال ۹۴ به پروژه استخر شنای پلدختر اختصاص داده شده تمام آن به صورت ۱۰۰ درصدی جذب و تخصیص کامل یافته است.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان لرستان با بیان اینکه مدیر کل ورزش وجوانان استان پیگیر درخواست اعتبار سال جاری این اداره استخر شنای پلدختر را در اولویت قرار داده است افزود: این پروژه جز اولویت های اعتباری است که در نخستین فرصت انجام خواهد شد.

حسنوند سال گذشته را سخت ترین سال مالی دولت دانست و گفت: بدون هیچ اغراق سال ۹۴ سخت ترین سال مالی دولت در طول تاریخ انقلاب اسلامی بوده است.

وی افزود: بنابر این اگر در طول سه سال اخیر فعالیتی صورت گرفته به مدد مسئولان دولت تدبیر و امید بوده است که با جذب اعتبارات قطره چکانی بیشترین پروژه های عمرانی و ورزشی در لرستان را طی سال گذشته آماده و تکمیل کرده است.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان لرستان گفت: به لحاظ تکمیل طرح های عمرانی در دست احداث، لرستان جزو استان های برتر کشور بوده است.