سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

پروژه اورژانس بین جاده‌ای ازنا اجرا نشده است - نمایش محتوای خبر

 

 

پروژه اورژانس بین جاده‌ای ازنا اجرا نشده است

پروژه اورژانس بین جاده‌ای ازنا اجرا نشده است

فرماندار ازنا گفت: در خصوص ایجاد اورژانس بین جاده ای در این شهرستان هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

به گزارش خبرنگار مهر، اسد عبداللهی در جلسه اقتصاد مقاومتی استان گفت: بخشی از تعهدات اقتصاد مقاومتی در شهرستان ازنا اجرا نشده ولی برخی از پروژه ها از پیشرفت مطلوبی برخوردارند.

وی افزود: بخش زیادی از اهداف اقتصاد مقاومتی در بخش بهداشت ودرمان در ازنا اجرا نشده اند.

فرماندار ازنا با اشاره به اینکه ایجاد مرکز سلامت روستایی یکی از این برنامه ها بوده که در شهرستان عملیاتی شده است، اظهار داشت: ولی در خصوص ایجاد اورژانس بین جاده ای در این شهرستان هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

عبداللهی با بیان اینکه در بخش صنعت و معدن نیز شاهد رشد چشمگیر پروژه ها در این شهرستان هستیم، تصریح کرد: اهداف اقتصاد مقاومتی در این شهرستان ۹۵ درصد محقق شده است.

وی اضافه کرد: کشت و صنعت این شهرستان ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و کارگاه هایی از جمله تولید کیف و شلوار در این شهرستان ایجاد و فعال شده است.

فرماندار ازنا با بیان اینکه همچنین ۱۲ میلیون دلار کالا از گمرک ازنا تا آبان امسال صادر شده است، تصریح کرد: کالاها از این گمرک به کشورهای ترکیه، رومانی، افغانستان، ارمنستان و ... صادر می شود.

عبداللهی با اشاره به این که مقرر شده که شهرستان ازنا به عنوان شهر سبز استان معرفی شود، افزود: با گازرسانی به ۲۷ روستای ازنا، این شهر به شهر سبز استان تبدیل می شود و ۱۰۰ درصد روستاهای این شهرستان گازرسانی می شود.

وی ادامه داد: در این راستا نیز ۱۰ کیلومتر کانال حفر شده و زمین مورد نیاز نیز تملک شده است.

فرماندار ازنا گفت: قرار بوده که امسال ۱۰ روستای شهرستان ازنا گازرسانی شود که خوشبختانه ۱۲ روستا گازرسانی شده اند.