جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

پلیس به دنبال سطح مطلوب رضایت‌مندی مردم است - نمایش محتوای خبر

 

 

پلیس به دنبال سطح مطلوب رضایت‌مندی مردم است

پلیس به دنبال سطح مطلوب رضایت‌مندی مردم است

فرمانده انتظامی لرستان گفت: پلیس به دنبال سطح مطلوب رضایت‌مندی مردم است.

 به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، سردار محمد قنبری ظهر روز شنبه در آیین افتتاحیه همایش سه روزه استانداردسازی و تعالی رفتار کارکنان پلیس استان با بیان اینکه هدف از برگزاری این قبیل همایش‌ها افزایش آگاهی و خدمت‌گزاری بهتر و رضایت‌مندی مردم است، اظهار داشت: هدف ما ارتباط سازنده و هدفمند با رعایت حقوق شهروندی در جامعه و تامین امنیت و آرامش توام با احترام برای مردم است.

وی با بیان اینکه راه‌اندازی 197 با هدف پاسخگو بودن پلیس به مطالبات مردم است، صداقت و بی‌منت بودن ماموریت‌ها به عنوان خواسته و انتظار مردم از این مجموعه است، گفت: ناجا با مد نظر قراردادن این اصول و همراه کردن آنان با رفتار منطقی و مناسب به عنوان چراغ راه در مسیر خدمت‌رسانی و تامین امنیت و آرامش در جامعه بهره می‌گیرد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: با وجود نیروهای صادق و تلاش‌گر این‌گونه همایش‌ها باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی و سازماندهی شوند که همه کارکنان با رفتار اصولی و سنجیده خود الگویی شایسته برای نظام و انقلاب باشند.

قنبری خاطرنشان کرد: اگر امروز شاهد استقرار امنیت پایدار در کشور هستیم به برکت خون پاک شهیدان و ایثارگری رزمندگان و جانبازان است و تلاش همه ما رسیدن به اهداف متعالی این عزیزان است.

این مراسم با حضور دکتر الیاسی مشاور فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران، سعید رازانی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خرم‌آباد، مسئولان و کارکنان انتظامی استان نیز برگزار شد.