رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

پلیس خرم آباد با روزه خواری در ملاء عام برخورد می کند - نمایش محتوای خبر

 

 

پلیس خرم آباد با روزه خواری در ملاء عام برخورد می کند

پلیس خرم آباد با روزه خواری در ملاء عام برخورد می کند

فرمانده انتظامی خرم آباد از برخورد با روزه خواری در ملاء عام خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ حسین نجفی صبح سه شنبه در جمع کارکنان انتظامی ضمن تبریک فرا رسیدن ماه پر خیر و برکت رمضان گفت: نیروی انتظامی خرم آباد تمام تلاش خود را در تأمین نظم و امنیت شهروندان در ماه مبارک رمضان و مراسم های این ماه به کار گرفته است.

وی با بیان این كه  کارکنان انتظامی همزمان با سراسر کشور  پس از پشت سر گذاشتن ماه های پر خیر و برکت رجب و شعبان به استقبال ماه رمضان می روند، بیان داشت: در این ماه عظیم و با برکت قرآن کریم بر پیامبر اعظم(ص) نازل می شود و آنچه مهم است بهره بردن کافی از این شب های پر  خیر و برکت و ماه نزول قرآن کریم است.

فرمانده انتظامی خرم آباد ادامه داد : پلیس با حضور  در تمامی معابر اصلی شهر  در صورت مشاهده هر گونه ناامنی به ویژه روزه خواری در ملاء عام با دقت تمام برخورد می كند.

سرهنگ نجفی با بیان این كه  تمهیدات ویژه امنیتی و انتظامی در ایام خاص به ویژه ماه مبارک رمضان، پوشش محل های هدف و جرم خیز با افزایش گشت های انتظامی و سایر اقدامات اطلاعاتی امنیتی در راستای تأمین نظم و امنیت ماه مبارک رمضان، اولویت كار پلیس است، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در زمان افطار و شب های قدر تلاش می کند رفت و آمد را تسهیل و امنیت را ارتقاء بخشد و البته همکاری مردم  و روزه داران ، بسیار راهگشا خواهد بود .