رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

پل بزرگ در دست احداث چهارخطه خرم آباد - کوهدشت ۶۵درصد پیشرفت دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

پل بزرگ در دست احداث چهارخطه خرم آباد - کوهدشت ۶۵درصد پیشرفت دارد

پل بزرگ در دست احداث چهارخطه خرم آباد - کوهدشت ۶۵درصد پیشرفت دارد

مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان گفت: پل بزرگ در دست احداث در مسیر چهارخطه خرم آباد - کوهدشت و بر روی رودخانه کشکان ۶۵ درصد پیشرفت دارد.

شهرام ملکی در گفتگو با خبرنگار مهر با تشریح روند احداث پروژه چهارخطه خرم آباد - کوهدشت اظهار داشت: در حال حاضر یک دستگاه پل بزرگ در مسیر این پروژه و بر روی رودخانه کشکان در دست احداث است.

وی عنوان کرد: برای احداث این پل بزرگ ۱۱۲ شمع در عمق ۲۵ متری اجرایی شده است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان تعداد تیرهای پیش ساخته برای احداث این پل را ۱۱۲ تیر اعلام کرد و افزود: از این تعداد ۶۶ تیر پیش ساخته اجرا و ۴۶ مورد باقی مانده است که پس از اجرای تیرهای پیش ساخته، دستک ها و دال بتنی اجرا خواهد شد.

ملکی قرارداد مربوط به احداث این پل بزرگ را در قالب قطعه سوم چهارخطه خرم آباد - کوهدشت به طول ۱۷ کیلومتر دانست و افزود: امسال ۱.۵ میلیارد تومان برای تکمیل این پروژه اختصاص پیدا کرده است.

وی یادآور شد: پل بزرگ در دست احداث در مسیر چهارخطه خرم آباد - کوهدشت برای تکمیل نیازمند ۳.۵ میلیارد تومان اعتبار دیگر است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان از پیشرفت ۶۵ درصدی این پل خبر داد و گفت: مصالح فولادی مورد نیاز برای تکمیل این پروژه خریداری و در اختیار پیمانکار گذاشته شده است.