جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

پل "شهید صارمی" در خرم‌آباد افتتاح می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

پل "شهید صارمی" در خرم‌آباد افتتاح می‌شود

پل "شهید صارمی" در خرم‌آباد افتتاح می‌شود

شهردار خرم‌آباد: پل مازیار در خرم‌آباد به نام شهید "محمود صارمی" تغییر نام یافت و فردا افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، یحیی عیدی بیرانوند شامگاه سه‌شنبه در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار که در هتل شهرداری خرم‌آباد برگزار شد اظهار داشت: انسان تا در جایگاهی قرار نگرفته و مسئولیت مستقیم آن جایگاه را بر عهده نداشته باشد مشکلات آن را درک نمی‌کند.

وی بابیان اینکه به‌پاس خدمات خبرنگاران پلی که قرار بود به نام مازیار نام‌گذاری شود به نام شهید صارمی نام‌گذاری شده و 21 مرداد ماه افتتاح می‌شود، عنوان کرد: برای ترقی و توسعه ظرفیت‌های فراوان استان و شهرمان راهی جز کنار هم بودن نداریم.

شهردار خرم‌آباد عنوان کرد: اگر در کنار هم بوده و نقاط قوت یکدیگر را تقویت و نقاط ضعف را پوشش دهیم وضعیت استان و شهر بسیار بهتر از وضع کنونی خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه خرم‌آباد عقب‌ماندگی تاریخی از عمران شهری دارد، گفت: هرچه کار زیرسازی، توسعه فضای سبز و دیگر اقدامات را انجام می‌دهیم بی‌فایده است چراکه این عقب‌ماندگی تاریخی به‌علاوه محدودیت در منابع مالی نقش بارزی در توسعه شهر دارد.

عیدی بیرانوند تصریح کرد: کوچک‌ترین گلایه و ناراحتی از هیچ خبرنگاری ندارم چراکه وقتی کسی در جایگاه مدیریت قرار می‌گیرد باید موردنقد نیز قرار گیرد و جبهه‌گیری و تقابل با خبرنگاران منتقد از ضعف‌های مدیریت محسوب می‌شود.

وی بابیان اینکه حتی از برخی رسانه‌ای‌هایی که درخواست عزل بنده را داشتند نیز ناراحت نیستم، خاطرنشان کرد: از کسانی که نقدهای منصفانه داشته‌اند نیز سپاس گذارم چراکه من از همان نقدها استفاده کرده و مشکلات را حل کردم.

شهردار خرم‌آباد با اشاره به اینکه شهرداری در تلاش است که مطالبات اصحاب رسانه لرستان را به‌زودی پرداخت کند، اظهار داشت: به اعضای شورای اسلامی شهر پیشنهاد می‌دهم برای خبرنگارانی که قصد ساخت‌وساز خانه‌دارند تخفیف ویژه عوارض مثلاً 50 درصدی در نظر بگیرند.