جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

پنجاه و سه طرح عمرانی دهه فجر در الیگودرز به بهره‌برداری می‌رسد - نمایش محتوای خبر

 

 

پنجاه و سه طرح عمرانی دهه فجر در الیگودرز به بهره‌برداری می‌رسد

پنجاه و سه طرح عمرانی دهه فجر در الیگودرز به بهره‌برداری می‌رسد

فرماندار الیگودرز گفت: همزمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر 53 طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر 24 میلیارد و 800 میلیون تومان در شهرستان الیگودرز به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری فارس از الیگودرز، ولی‌الله میرزایی در جمع خبرنگاران در الیگودرز با گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی اظهار داشت: دهه فجر نباید تنها به بیان دستاوردهای حوزه‌های اقتصادی و عمرانی خلاصه شود، زیرا انقلاب اسلامی دستاوردهای بسیاری داشته که پیش از این نادیده گرفته می‌شد.

وی با اشاره به دستاوردهای فرهنگی و معنوی انقلاب شکوهمند اسلامی، افزود: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی هویت دینی و ملی مردم است که در دوران پهلوی نادیده گرفته می‌شد، اما در پی‌ حرکت عاشورایی ملت ایران به رهبری امام خمینی (ره) و به برکت انقلاب اسلامی این هویت محو شده، زنده شد.

میرزایی، دهه فجر را زمان مناسبی برای بیان دستاوردهای نظام عنوان کرد و متذکر شد: معرفی زوایای مختلف انقلاب اسلامی به جوانان و نوجوانان در شرایط امروز جامعه ما لازم و ضروری است که دستگاه‌های فرهنگی و رسانه‌ها باید به این مهم توجه ویژه‌ای داشته باشند.

فرماندار الیگودرز اضافه کرد: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر 53 طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر 24 میلیارد و 800 میلیون تومان در شهرستان الیگودرز به بهره‌برداری می‌رسد.

وی در پایان عنوان داشت: این طرح‌ها شامل آب‌رسانی به 11 روستا، گازرسانی به 12 روستا، برق‌رسانی به دو روستا، آسفالت 25 کیلومتر راه روستایی و پروژه‌های عمرانی و خدماتی است.