رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

پنجاه و هشت هزار مسافر از طریق ناوگان حمل‌ و نقل عمومی لرستان جابه‌جا شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

پنجاه و هشت هزار مسافر از طریق ناوگان حمل‌ و نقل عمومی لرستان جابه‌جا شدند

پنجاه و هشت هزار مسافر از طریق ناوگان حمل‌ و نقل عمومی لرستان جابه‌جا شدند

معاون حمل‌ونقل و پایانه‌های استان لرستان گفت: ۵۸ هزار و ۶۰۲ نفر از ۲۵ اسفند تا ۴ فروردین، از ناوگان حمل‌ونقل عمومی لرستان استفاده کردند.

 مصطفی ملکی صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، اظهار داشت: از 25 اسفند تا چهارم فروردین امسال، در قالب پنج هزار و 864 سفر، 58 هزار و 602 نفر از ناوگان حمل‌ونقل عمومی لرستان استفاده کردند.

وی افزود: تعداد 20 هزار و 542 نفر اتوبوس را به‌عنوان وسیله حمل‌ونقل خود انتخاب کردند، 26 هزار و 150 نفر از مینی‌بوس و یازده هزار و 910 نفر از سواری کرایه برای سفر خود استفاده کردند.

معاون حمل‌ونقل و پایانه‌های استان لرستان بابیان اینکه در حال حاضر ناوگان حمل‌ونقل لرستان ظرفیت خالی برای جابجایی مسافران دارد، عنوان کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده پیش‌فروش بلیت تا پایان تعطیلات برقرار است و مردم با مراجعه حضوری به دفاتر فروش بلیت اتوبوس و یا از طریق اینترنت می‌توانند نسبت به تهیه بلیت سفر خود اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: معمولاً اوج تقاضا برای سفر در پایان تعطیلات هفته اول و دوم نوروز رخ می‌دهد که خوشبختانه ناوگان حمل‌ونقل لرستان آمادگی کامل را دارد که به تقاضاهای مردم برای سفر ترتیب اثر دهد.

ملکی صادقی بیان کرد: در ایام نوروز نظارت ویژه‌ای بر نرخ کرایه‌ها، کیفیت ارائه خدمات و تهیه چک‌لیست و تجهیزات ایمنی قبل از سفر انجام می‌شود.