جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

پنجمین بیمارستان ثابت تخصصی و فوق تخصصی در پلدختر برپا می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

پنجمین بیمارستان ثابت تخصصی و فوق تخصصی در پلدختر برپا می‌شود

پنجمین بیمارستان ثابت تخصصی و فوق تخصصی در پلدختر برپا می‌شود

مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: پنجمین بیمارستان ثابت تخصصی و فوق تخصصی فردا در منطقه محروم "چشمه شیرین" شهرستان پلدختر برپا می‌شود.

سرهنگ نبی الله شمس بیرانوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد اظهار داشت: در چهارمین روز از ماه محرم، پنجمین بیمارستان ثابت بسیج جامعه پزشکی لرستان به نام شهید والامقام هوشنگ الهیاری در منطقه محروم "چشمه شیرین " از توابع شهرستان پلدختر به مدت یک روز برپا می‌شود.

وی افزود: برای برپایی این بیمارستان اکیپی شامل 10 متخصص و فوق تخصص، سه پزشک عمومی و سه دندان‌پزشک به همراه 45 نفر کادر پزشکی و پشتیبانی تیم برای ارائه خدمات رایگان به مردم این منطقه اعزام می‌شوند.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان عنوان کرد: با برپایی این بیمارستان به حداقل دو هزار و 500 نفر از جمعیت روستاهای تابع منطقه خدمات مستقیم ارائه می‌شود.

وی بیان کرد: علاوه بر خدمات پزشکی، دارو نیز به‌صورت رایگان ارائه می‌شود و در صورت نیاز به خدمات تخصصی بیشتر بیماران به مراکز تخصصی ارجاع داده می‌شوند.

شمس بیرانوند تصریح کرد: با توجه به فصل بازگشایی مدارس، اهداء لوازم‌التحریر از دیگر خدمات خداپسندانه در خدمت‌رسانی به مردم این منطقه است.