رونق تولید ملی | جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۸

پنج طرح تعاونی در استان لرستان به بهره‌برداری رسید - نمایش محتوای خبر

 

 

پنج طرح تعاونی در استان لرستان به بهره‌برداری رسید

پنج طرح تعاونی در استان لرستان به بهره‌برداری رسید

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: ۵ طرح تعاونی با سرمایه‌گذاری بیش از ۷۰ میلیارد ریال و تسهیلات ۴۵ میلیارد ریال در شهرستان سلسله به بهره‌برداری رسید.

علی آشتاب در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، در ارتباط با برنامه‌های هفته تعاون اظهار داشت: پنج طرح تعاونی امروز با حضور نماینده مردم سلسله و دلفان، فرماندار و امام‌جمعه شهرستان سلسله به بهره‌برداری رسید.

وی در ارتباط با این پنج طرح‌های تعاونی افزود: امروز چهار طرح مربوط به بخش کشاورزی و یک طرح مرغداری 20 هزار قطعه‌ای با سرمایه‌گذاری بیش از 70 میلیارد ریال  و تسهیلات 45 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید که بخشی از تسهیلات آن از محل توسعه بخش کشاورزی و بخشی نیز بلاعوض بوده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان عنوان کرد: با بهره‌برداری از این پنج طرح تعاونی زمینه ایجاد اشتغال بیش از 35 نفر در این طرح‌ها فراهم شده است.

وی در ارتباط با برگزاری یازدهمین جشنواره تجلیل از تعاونی‌های برتر استان لرستان نیز بیان کرد: این جشنواره روز چهارشنبه ساعت 10 صبح در سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار می‌شود.

آشتاب هدف از برگزاری این جشنواره را شناسایی و معرفی الگوهای برتر، معرفی دستاوردهای بخش تعاون، ترویج فرهنگ کارگروهی  و جمعی دانست و گفت: در یازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر از 11 تعاونی برتر استان تجلیل می‌شود.