رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

پنج واحد صنعتی در لرستان افتتاح می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

پنج واحد صنعتی در لرستان افتتاح می‌شود

پنج واحد صنعتی در لرستان افتتاح می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان گفت: ۵ واحد صنعتی به مناسبت روز صنایع کوچک در لرستان راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان، فرزاد محمدی اظهار داشت: جلسه کمیته اجرایی روز ملی حمایت از صنایع کوچک 21 مردادماه در خرم‌آباد برگزارمی‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان عنوان کرد: در راستای تکریم و تجلیل از جایگاه تلاشگران، صنعتگران عرصه صنایع کوچک، متولیان حوزه ایجاد، توسعه زیرساخت‌های صنعتی، سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران 21 مردادماه سال گذشته همایش پنجاه سال تلاش سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران برگزار و در نهایت 21 همان ماه به نام روز حمایت از صنایع کوچک نام گذاری شد.

وی بیان کرد: در همین راستا امسال نیز با توجه به اهمیت و نقش تأثیرگذار این حوزه کمیته‌ای جهت هر چه‌بهتر برگزاری این روز تشکیل شد.

محمدی تصریح کرد: به مناسبت 21 مرداد روز حمایت از صنایع کوچک، کمیته اجرایی روز حمایت از صنایع کوچک با حضور معاون صنایع کوچک، رئیس گروه کارگزینی، و مدیر امور مالی برگزار و در این جلسه در رابطه با نحوه اجرای برنامه‌های اعلام‌شده از طرف سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران بحث و تبادل‌نظر شد.

وی در رابطه با مصوبات این جلسه خاطرنشان کرد: هماهنگی جهت حضور مدیرعامل در برنامه‌های صداوسیما، رسانه‌های مکتوب استانی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان بیان کرد: برگزاری نشست خبری مدیرعامل با اصحاب رسانه، تولید اخبار به مناسبت روز حمایت از صنایع کوچک، نصب بنر و اطلاع‌رسانی محیطی در سطح شهر و شهرک‌های صنعتی تحت پوشش از دیگر مصوبات این جلسه بود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان اظهار داشت: هماهنگی با استاندار و نمایندگان استانی در مجلس شورای اسلامی جهت تبیین جایگاه صنایع کوچک، هماهنگی جهت افتتاح پنج واحد صنعتی به مناسبت 21 مرداد روز صنایع کوچک، برگزاری تور صنعتی خبرنگاران جهت آشنایی بیشتر مخاطبان در رسانه‌ها با صنایع کوچک از مصوبات کمیته اجرایی روز حمایت از صنایع کوچک بود.